Mar 24, 2022 7:30pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Swan Valley Tigers | | 1-7 | Swan River - Game 1 | V Boys | Playoff |
Mar 23, 2022 7:30pm | | Major Pratt Trojans | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 4-3 | Killarney - CHAMPIONSHIP FINAL - 1 Game | V Boys | Playoff |
Mar 21, 2022 7:30pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Major Pratt Trojans | | 0-1 | Russell - Game 3 | V Boys | Playoff |
Mar 21, 2022 7:00pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 7-2 | Glenboro | V Boys | Playoff |
Mar 20, 2022 4:30pm | | Major Pratt Trojans | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 4-1 | Sportsplex | V Boys | Playoff |
Mar 20, 2022 7:45pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 2-4 | Killarney | V Boys | Playoff |
Mar 20, 2022 1:00pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Boissevain/Souris (Co-Op) Broncos | | 4-3 | Boissevain (if nec) | V Boys | Playoff |
Mar 19, 2022 7:30pm | | Swan Valley Tigers | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | | 3-1 | Reston | V Boys | Playoff |
Mar 19, 2022 7:30pm | | Boissevain/Souris (Co-Op) Broncos | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 4-6 | Hamiota | V Boys | Playoff |
Mar 18, 2022 8:15pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Major Pratt Trojans | | 4-3 | Russell | V Boys | Playoff |
Mar 18, 2022 7:30pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | vs | Swan Valley Tigers | | 3-4 | Swan River | V Boys | Playoff |
Mar 18, 2022 7:30pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Boissevain/Souris (Co-Op) Broncos | | 0-2 | Souris | V Boys | Playoff |
Mar 17, 2022 8:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Major Pratt Trojans | | 4-7 | Russell | V Boys | Playoff |
Mar 15, 2022 7:00pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | | 6-4 | Sandy Bay | V Boys | Playoff |
Mar 15, 2022 7:30pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | | 5-4 | McCreary | V Boys | Playoff |
Mar 14, 2022 7:00pm | | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 2-4 | Glenboro | V Boys | Playoff |
Mar 14, 2022 8:00pm | | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 0-3 | Wawanesa | V Boys | Playoff |
Mar 14, 2022 7:30pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Neepawa Tigers | | 3-1 | Neepawa | V Boys | Playoff |
Mar 14, 2022 7:30pm | | Major Pratt Trojans | vs | Dauphin Clippers | | 7-4 | Dauphin | V Boys | Playoff |
Mar 13, 2022 7:30pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | | 2-5 | Melita - Game 2 | V Boys | Playoff |
Mar 13, 2022 4:30pm | | Neepawa Tigers | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 3-4 | Sportsplex | V Boys | Playoff |
Mar 13, 2022 7:30pm | | Swan Valley Tigers | vs | Virden Bears | | 5-3 | Virden | V Boys | Playoff |
Mar 12, 2022 7:30pm | | Boissevain/Souris (Co-Op) Broncos | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 5-3 | Brandon Enns | V Boys | Playoff |
Mar 12, 2022 7:00pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | | 1-2 | Reston | V Boys | Playoff |
Mar 11, 2022 8:15pm | | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 2-3 | Hamiota | V Boys | Playoff |
Mar 11, 2022 7:30pm | | Virden Bears | vs | Swan Valley Tigers | | 2-8 | Swan River | V Boys | Playoff |
Mar 10, 2022 7:30pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Boissevain/Souris (Co-Op) Broncos | | 1-4 | Boissevain | V Boys | Playoff |
Mar 9, 2022 7:00pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | | 4-1 | Birtle | V Boys | Playoff |
Mar 8, 2022 2:30pm | | Virden Bears | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 0-1 | Hamiota | V Boys | League |
Mar 8, 2022 2:30pm | | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 1-0 | Minnedosa | V Boys | League |
Mar 7, 2022 8:30pm | | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 2-11 | Killarney | V Boys | League |
Mar 7, 2022 7:30pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | vs | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | | 5-6 | McCreary | V Boys | League |
Mar 6, 2022 5:00pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Dauphin Clippers | | 2-1 | Sportsplex | V Boys | League |
Mar 6, 2022 7:30pm | | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | vs | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | | 1-9 | Ste. Rose | V Boys | League |
Mar 6, 2022 2:30pm | | Swan Valley Tigers | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 4-1 | Hamiota | V Boys | League |
Mar 5, 2022 7:00pm | | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | vs | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | | 4-1 | Birtle | V Boys | League |
Mar 5, 2022 5:00pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Major Pratt Trojans | | 4-5 | Russell | V Boys | League |
Mar 5, 2022 4:00pm | | Swan Valley Tigers | vs | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | | 9-0 | Hartney | V Boys | League |
Mar 5, 2022 4:00pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Boissevain/Souris (Co-Op) Broncos | | 6-2 | Souris | V Boys | League |
Mar 5, 2022 5:00pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | | 9-6 | Roblin | V Boys | League |
Mar 5, 2022 4:30pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | | 0-5 | Sandy Bay | V Boys | League |
Mar 4, 2022 7:00pm | | Major Pratt Trojans | vs | Virden Bears | | 8-2 | Virden | V Boys | League |
Mar 4, 2022 7:00pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 1-6 | Carberry | V Boys | League |
Mar 4, 2022 8:30pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 6-2 | Hamiota | V Boys | League |
Mar 4, 2022 8:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 3-1 | Minnedosa | V Boys | League |
Mar 4, 2022 8:00pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Boissevain/Souris (Co-Op) Broncos | | 6-5 | Souris | V Boys | League |
Mar 4, 2022 6:30pm | | Swan Valley Tigers | vs | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | | 4-7 | Sandy Bay | V Boys | League |
Mar 3, 2022 2:00pm | | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 0-1 | Sportsplex | V Boys | League |
Mar 3, 2022 7:30pm | | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | vs | Dauphin Clippers | | 0-12 | CUP | V Boys | League |
Mar 2, 2022 8:15pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Major Pratt Trojans | | 4-7 | Russell | V Boys | League |
Mar 2, 2022 7:30pm | | Boissevain/Souris (Co-Op) Broncos | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 3-4 | Glenboro | V Boys | League |
Mar 2, 2022 8:00pm | | Neepawa Tigers | vs | Virden Bears | | 5-2 | Virden | V Boys | League |
Mar 2, 2022 7:30pm | | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | vs | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | | 4-5 | Roblin | V Boys | League |
Mar 2, 2022 8:15pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 3-10 | Killarney | V Boys | League |
Mar 2, 2022 7:30pm | | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | vs | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | | 1-0 | McCreary | V Boys | League |
Mar 1, 2022 6:30pm | | Major Pratt Trojans | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 6-1 | Minnedosa | V Boys | League |
Mar 1, 2022 7:30pm | | Boissevain/Souris (Co-Op) Broncos | vs | Virden Bears | | 1-3 | Virden | V Boys | League |
Feb 28, 2022 7:30pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | | 9-0 | Hartney | V Boys | League |
Feb 28, 2022 7:30pm | | Neepawa Tigers | vs | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | | 3-1 | Gladstone | V Boys | League |
Feb 27, 2022 7:00pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 6-5 | Enns | V Boys | League |
Feb 27, 2022 5:00pm | | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | vs | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | | 5-4 | Gilbert Plains | V Boys | League |
Feb 27, 2022 5:00pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Major Pratt Trojans | | 3-10 | Russell | V Boys | League |
Feb 27, 2022 4:30pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 1-5 | Sportsplex | V Boys | League |
Feb 27, 2022 3:15pm | | Dauphin Clippers | vs | Swan Valley Tigers | | 3-1 | Swan River | V Boys | League |
Feb 27, 2022 6:30pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | vs | Neepawa Tigers | | 2-3 | Neepawa | V Boys | League |
Feb 27, 2022 4:00pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | | 1-7 | Sandy Bay | V Boys | League |
Feb 26, 2022 8:00pm | | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | vs | Virden Bears | | 4-3 | Virden | V Boys | League |
Feb 26, 2022 7:30pm | | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 3-4 | Glenboro | V Boys | League |
Feb 26, 2022 5:00pm | | Neepawa Tigers | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 2-4 | Sportsplex | V Boys | League |
Feb 26, 2022 4:00pm | | Major Pratt Trojans | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 6-1 | Enns | V Boys | League |
Feb 26, 2022 1:00pm | | Boissevain/Souris (Co-Op) Broncos | vs | Swan Valley Tigers | | 4-5 | Swan River | V Boys | League |
Feb 26, 2022 7:30pm | | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | vs | Dauphin Clippers | | 10-6 | CUP | V Boys | League |
Feb 25, 2022 8:00pm | | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | vs | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | | 2-3 | Birtle | V Boys | League |
Feb 25, 2022 8:00pm | | Boissevain/Souris (Co-Op) Broncos | vs | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | | 11-0 | Roblin | V Boys | League |
Feb 25, 2022 8:00pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 5-4 | Minnedosa | V Boys | League |
Feb 25, 2022 7:00pm | | Swan Valley Tigers | vs | Major Pratt Trojans | | 0-7 | Russell | V Boys | League |
Feb 25, 2022 2:00pm | | Neepawa Tigers | vs | Dauphin Clippers | | 2-8 | CUP | V Boys | League |
Feb 24, 2022 6:30pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | | 1-2 | Gladstone | V Boys | League |
Feb 23, 2022 6:00pm | | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 1-3 | Flynn | V Boys | League |
Feb 23, 2022 7:30pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | | 4-3 | McCreary | V Boys | League |
Feb 23, 2022 8:00pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 2-1 | Wawanesa | V Boys | League |
Feb 23, 2022 2:00pm | | Neepawa Tigers | vs | Major Pratt Trojans | | 3-4 | Russell | V Boys | League |
Feb 23, 2022 8:00pm | | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | vs | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | | 8-5 | Deloraine | V Boys | League |
Feb 21, 2022 8:00pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | | 4-5 | Birtle | V Boys | League |
Feb 21, 2022 3:00pm | | Virden Bears | vs | Boissevain/Souris (Co-Op) Broncos | | 5-3 | Souris | V Boys | League |
Feb 21, 2022 2:30pm | | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | vs | Major Pratt Trojans | | 8-9 | Russell | V Boys | League |
Feb 20, 2022 5:30pm | | Swan Valley Tigers | vs | Virden Bears | | 2-1 | Virden | V Boys | League |
Feb 20, 2022 3:00pm | | Major Pratt Trojans | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 2-3 | Glenboro | V Boys | League |
Feb 20, 2022 5:00pm | | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | vs | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | | 2-9 | Ste. Rose | V Boys | League |
Feb 20, 2022 3:00pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Boissevain/Souris (Co-Op) Broncos | | 3-7 | Boissevain | V Boys | League |
Feb 19, 2022 7:00pm | | Swan Valley Tigers | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 1-8 | Wawanesa | V Boys | League |
Feb 19, 2022 7:00pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 3-4 | Carberry | V Boys | League |
Feb 19, 2022 7:00pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Boissevain/Souris (Co-Op) Broncos | | 2-4 | Souris | V Boys | League |
Feb 19, 2022 2:00pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | | 5-3 | Gilbert Plains | V Boys | League |
Feb 19, 2022 4:30pm | | Dauphin Clippers | vs | Virden Bears | | 8-1 | Virden | V Boys | League |
Feb 19, 2022 6:00pm | | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | vs | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | | 2-12 | Gladstone | V Boys | League |
Feb 18, 2022 7:30pm | | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | vs | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | | 7-3 | Hartney | V Boys | League |
Feb 16, 2022 7:00pm | | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 4-3 | Glenboro | V Boys | League |
Feb 16, 2022 7:30pm | | Major Pratt Trojans | vs | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | | 9-2 | Roblin | V Boys | League |
Feb 16, 2022 7:15pm | | Boissevain/Souris (Co-Op) Broncos | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | | 4-1 | Melita | V Boys | League |
Feb 16, 2022 7:15pm | | Dauphin Clippers | vs | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | | 2-0 | Birtle | V Boys | League |
Feb 16, 2022 8:00pm | | Neepawa Tigers | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 4-5 | Killarney | V Boys | League |
Feb 15, 2022 7:30pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Virden Bears | | 8-1 | Virden | V Boys | League |
Feb 15, 2022 8:00pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | | 4-2 | Deloraine | V Boys | League |
Feb 15, 2022 4:00pm | | Major Pratt Trojans | vs | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | | 7-6 | Gladstone | V Boys | League |
Feb 14, 2022 8:00pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | vs | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | | 5-2 | Birtle | V Boys | League |
Feb 14, 2022 7:30pm | | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | vs | Neepawa Tigers | | 3-5 | Neepawa | V Boys | League |
Feb 13, 2022 7:00pm | | Boissevain/Souris (Co-Op) Broncos | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 2-0 | Enns | V Boys | League |
Feb 13, 2022 2:30pm | | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | vs | Dauphin Clippers | | 1-4 | CUP | V Boys | League |
Feb 12, 2022 8:30pm | | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | vs | Virden Bears | | 1-9 | Virden | V Boys | League |
Feb 12, 2022 7:30pm | | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | | 2-0 | Reston | V Boys | League |
Feb 12, 2022 7:30pm | | Boissevain/Souris (Co-Op) Broncos | vs | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | | 3-2 | Hartney | V Boys | League |
Feb 12, 2022 7:00pm | | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 3-7 | Hamiota | V Boys | League |
Feb 12, 2022 4:15pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Dauphin Clippers | | 5-3 | CUP | V Boys | League |
Feb 12, 2022 6:00pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 5-4 | Sportsplex | V Boys | League |
Feb 11, 2022 8:00pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | | 5-3 | Birtle | V Boys | League |
Feb 11, 2022 7:30pm | | Major Pratt Trojans | vs | Dauphin Clippers | | 2-0 | CUP | V Boys | League |
Feb 11, 2022 7:30pm | | Swan Valley Tigers | vs | Neepawa Tigers | | 5-2 | Neepawa | V Boys | League |
Feb 11, 2022 7:30pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 2-4 | Carberry | V Boys | League |
Feb 11, 2022 7:30pm | | Virden Bears | vs | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | | 3-5 | Sandy Bay | V Boys | League |
Feb 10, 2022 7:00pm | | Boissevain/Souris (Co-Op) Broncos | vs | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | | 4-1 | Sandy Bay | V Boys | League |
Feb 9, 2022 8:15pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 0-7 | Killarney | V Boys | League |
Feb 9, 2022 8:15pm | | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | vs | Major Pratt Trojans | | 0-14 | Russell | V Boys | League |
Feb 9, 2022 7:30pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Neepawa Tigers | | 3-2 | Neepawa | V Boys | League |
Feb 9, 2022 7:30pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | | 1-4 | McCreary | V Boys | League |
Feb 9, 2022 7:00pm | | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 5-2 | Enns | V Boys | League |
Feb 8, 2022 7:30pm | | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 7-3 | Hamiota | V Boys | League |
Feb 6, 2022 7:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 3-1 | Enns | V Boys | League |
Feb 6, 2022 7:00pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | vs | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | | 4-8 | Gladstone | V Boys | League |
Feb 6, 2022 5:30pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | | 7-2 | Deloraine | V Boys | League |
Feb 6, 2022 1:00pm | | Major Pratt Trojans | vs | Boissevain/Souris (Co-Op) Broncos | | 6-4 | Boissevain | V Boys | League |
Feb 6, 2022 2:00pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 3-5 | Minnedosa | V Boys | League |
Feb 5, 2022 7:30pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | | 1-3 | Sandy Bay | V Boys | League |
Feb 5, 2022 7:30pm | | Major Pratt Trojans | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 2-6 | Wawanesa | V Boys | League |
Feb 5, 2022 7:30pm | | Swan Valley Tigers | vs | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | | 0-3 | Ste. Rose | V Boys | League |
Feb 5, 2022 7:30pm | | Neepawa Tigers | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | | 4-2 | Reston | V Boys | League |
Feb 5, 2022 7:00pm | | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 3-5 | Rivers | V Boys | League |
Feb 5, 2022 4:00pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Dauphin Clippers | | 4-5 | CUP | V Boys | League |
Feb 5, 2022 7:30pm | | Virden Bears | vs | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | | 3-4 | Waskada | V Boys | League |
Feb 4, 2022 8:30pm | | Boissevain/Souris (Co-Op) Broncos | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 5-4 | Hamiota | V Boys | League |
Feb 4, 2022 8:00pm | | Neepawa Tigers | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 6-1 | Minnedosa | V Boys | League |
Feb 4, 2022 8:00pm | | Swan Valley Tigers | vs | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | | 2-3 | Birtle | V Boys | League |
Feb 4, 2022 8:00pm | | Virden Bears | vs | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | | 2-7 | Grandview | V Boys | League |
Feb 4, 2022 7:30pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | | 3-7 | McCreary | V Boys | League |
Feb 2, 2022 7:00pm | | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | vs | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | | 1-4 | Sandy Bay | V Boys | League |
Feb 2, 2022 7:00pm | | Virden Bears | vs | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | | 3-1 | Birtle | V Boys | League |
Feb 2, 2022 7:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 0-3 | Glenboro | V Boys | League |
Jan 30, 2022 5:30pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 3-2 | Carberry | V Boys | League |
Jan 30, 2022 12:00pm | | Major Pratt Trojans | vs | Swan Valley Tigers | | 6-4 | Swan River | V Boys | League |
Jan 30, 2022 2:00pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 1-5 | Killarney | V Boys | League |
Jan 30, 2022 2:30pm | | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | | 2-5 | Reston | V Boys | League |
Jan 29, 2022 7:00pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 3-5 | Rivers | V Boys | League |
Jan 29, 2022 4:30pm | | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | vs | Virden Bears | | 6-1 | Virden | V Boys | League |
Jan 29, 2022 3:00pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Swan Valley Tigers | | 7-2 | Swan River | V Boys | League |
Jan 29, 2022 4:30pm | | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | vs | Boissevain/Souris (Co-Op) Broncos | | 5-2 | Souris | V Boys | League |
Jan 28, 2022 8:30pm | | Neepawa Tigers | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 7-6 | Hamiota | V Boys | League |
Jan 28, 2022 8:00pm | | Major Pratt Trojans | vs | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | | 12-3 | Deloraine | V Boys | League |
Jan 28, 2022 8:00pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 8-1 | Minnedosa | V Boys | League |
Jan 28, 2022 7:00pm | | Boissevain/Souris (Co-Op) Broncos | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 1-4 | Enns | V Boys | League |
Jan 28, 2022 7:00pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 9-2 | Flynn | V Boys | League |
Jan 27, 2022 8:00pm | | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | vs | Boissevain/Souris (Co-Op) Broncos | | 2-4 | Boissevain | V Boys | League |
Jan 26, 2022 7:30pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Neepawa Tigers | | 4-6 | Neepawa | V Boys | League |
Jan 26, 2022 7:00pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | | 3-2 | Sandy Bay | V Boys | League |
Jan 24, 2022 8:00pm | | Major Pratt Trojans | vs | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | | 2-5 | Birtle | V Boys | League |
Jan 24, 2022 7:15pm | | Dauphin Clippers | vs | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | | 4-2 | Sandy Bay | V Boys | League |
Jan 23, 2022 6:30pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Neepawa Tigers | | 2-7 | Neepawa | V Boys | League |
Jan 23, 2022 5:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | | 5-1 | Deloraine | V Boys | League |
Jan 23, 2022 4:00pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Boissevain/Souris (Co-Op) Broncos | | 2-7 | Souris | V Boys | League |
Jan 23, 2022 4:30pm | | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | vs | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | | 3-4 | Gladstone | V Boys | League |
Jan 22, 2022 7:30pm | | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | | 3-4 | Elkhorn | V Boys | League |
Jan 22, 2022 7:30pm | | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | vs | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | | 1-7 | Gladstone | V Boys | League |
Jan 19, 2022 7:30pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Neepawa Tigers | | 3-4 | Neepawa | V Boys | League |
Jan 19, 2022 7:30pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | | 5-2 | Melita | V Boys | League |
Jan 19, 2022 8:15pm | | Dauphin Clippers | vs | Major Pratt Trojans | | 2-7 | Russell | V Boys | League |
Jan 16, 2022 5:00pm | | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 3-5 | Sportsplex | V Boys | League |
Jan 15, 2022 4:30pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 2-5 | Sportsplex | V Boys | League |
Jan 15, 2022 5:00pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | | 18-2 | Roblin | V Boys | League |
Jan 14, 2022 7:00pm | | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | vs | Swan Valley Tigers | | 2-5 | Swan River | V Boys | League |
Jan 9, 2022 5:00pm | | Swan Valley Tigers | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 2-7 | Sportsplex | V Boys | League |
Jan 9, 2022 3:00pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | | 4-5 | Sandy Bay | V Boys | League |
Jan 8, 2022 7:15pm | | Swan Valley Tigers | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 7-2 | Flynn | V Boys | League |
Jan 7, 2022 7:30pm | | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 2-8 | J and G Arena | V Boys | League |
Jan 1, 2022 7:00pm | | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | vs | Swan Valley Tigers | | 6-9 | Swan River | V Boys | League |
Dec 22, 2021 1:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Neepawa Tigers | | 2-5 | Neepawa | V Boys | League |
Dec 22, 2021 1:00pm | | Swan Valley Tigers | vs | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | | 3-0 | Roblin | V Boys | League |
Dec 22, 2021 8:15pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Major Pratt Trojans | | 3-9 | Russell | V Boys | League |
Dec 22, 2021 12:30pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 4-3 | Glenboro | V Boys | League |
Dec 22, 2021 12:00pm | | Virden Bears | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | | 3-5 | Melita | V Boys | League |
Dec 22, 2021 7:15pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | | 1-3 | Birtle | V Boys | League |
Dec 22, 2021 7:15pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | | 1-3 | Birtle | V Boys | League |
Dec 21, 2021 7:45pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 9-4 | Minnedosa | V Boys | League |
Dec 20, 2021 8:00pm | | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | vs | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | | 2-11 | Birtle | V Boys | League |
Dec 19, 2021 7:00pm | | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 2-7 | Enns | V Boys | League |
Dec 19, 2021 5:00pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 6-7 | Sportsplex | V Boys | League |
Dec 19, 2021 4:30pm | | Neepawa Tigers | vs | Boissevain/Souris (Co-Op) Broncos | | 1-4 | Souris | V Boys | League |
Dec 19, 2021 2:00pm | | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 2-6 | Killarney | V Boys | League |
Dec 19, 2021 2:00pm | | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 1-2 | Minnedosa | V Boys | League |
Dec 19, 2021 1:00pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Swan Valley Tigers | | 2-3 | Swan River | V Boys | League |
Dec 18, 2021 7:30pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | | 4-7 | Reston | V Boys | League |
Dec 18, 2021 7:00pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 8-1 | Rivers | V Boys | League |
Dec 18, 2021 4:00pm | | Boissevain/Souris (Co-Op) Broncos | vs | Dauphin Clippers | | 4-3 | CUP | V Boys | League |
Dec 17, 2021 8:30pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 3-0 | Hamiota | V Boys | League |
Dec 17, 2021 8:00pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | | 2-4 | Birtle | V Boys | League |
Dec 17, 2021 8:00pm | | Neepawa Tigers | vs | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | | 4-0 | Grandview | V Boys | League |
Dec 17, 2021 7:30pm | | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | | 1-4 | Melita | V Boys | League |
Dec 17, 2021 7:30pm | | Virden Bears | vs | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | | 0-8 | McCreary | V Boys | League |
Dec 17, 2021 5:00pm | | Boissevain/Souris (Co-Op) Broncos | vs | Major Pratt Trojans | | 3-8 | Russell | V Boys | League |
Dec 15, 2021 7:00pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 2-5 | Killarney | V Boys | League |
Dec 15, 2021 7:30pm | | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | vs | Neepawa Tigers | | 0-10 | Neepawa | V Boys | League |
Dec 14, 2021 7:30pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | vs | Virden Bears | | 4-1 | Virden | V Boys | League |
Dec 12, 2021 7:00pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 3-0 | Enns | V Boys | League |
Dec 12, 2021 5:00pm | | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | vs | Major Pratt Trojans | | 3-6 | Russell | V Boys | League |
Dec 12, 2021 4:30pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Boissevain/Souris (Co-Op) Broncos | | 5-3 | Souris | V Boys | League |
Dec 12, 2021 2:30pm | | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | vs | Dauphin Clippers | | 3-2 | CUP | V Boys | League |
Dec 12, 2021 3:15pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 6-5 | Wawanesa | V Boys | League |
Dec 11, 2021 7:30pm | | Swan Valley Tigers | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | | 4-3 | Elkhorn | V Boys | League |
Dec 11, 2021 7:30pm | | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | vs | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | | 6-3 | Deloraine | V Boys | League |
Dec 11, 2021 7:00pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 4-5 | Rivers | V Boys | League |
Dec 11, 2021 6:30pm | | Boissevain/Souris (Co-Op) Broncos | vs | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | | 4-7 | McCreary | V Boys | League |
Dec 10, 2021 8:30pm | | Dauphin Clippers | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 4-3 | Hamiota | V Boys | League |
Dec 10, 2021 8:00pm | | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 1-2 | Minnedosa | V Boys | League |
Dec 10, 2021 7:30pm | | Neepawa Tigers | vs | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | | 4-2 | Hartney | V Boys | League |
Dec 10, 2021 7:00pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | vs | Major Pratt Trojans | | 1-10 | Russell | V Boys | League |
Dec 8, 2021 8:15pm | | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | vs | Major Pratt Trojans | | 4-5 | Russell | V Boys | League |
Dec 8, 2021 7:30pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 1-7 | Glenboro | V Boys | League |
Dec 8, 2021 7:30pm | | Dauphin Clippers | vs | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | | 5-3 | Ste. Rose | V Boys | League |
Dec 7, 2021 8:15pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 4-3 | Rivers | V Boys | League |
Dec 7, 2021 7:30pm | | Swan Valley Tigers | vs | Dauphin Clippers | | 4-2 | Dauphin | V Boys | League |
Dec 6, 2021 8:00pm | | Major Pratt Trojans | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 7-1 | Rivers | V Boys | League |
Dec 5, 2021 6:30pm | | Boissevain/Souris (Co-Op) Broncos | vs | Neepawa Tigers | | 5-2 | Neepawa | V Boys | League |
Dec 5, 2021 6:00pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | | 2-6 | Ste. Rose | V Boys | League |
Dec 5, 2021 3:00pm | | Virden Bears | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 3-2 | Flynn | V Boys | League |
Dec 4, 2021 5:00pm | | Virden Bears | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 2-4 | Enns | V Boys | League |
Dec 4, 2021 5:00pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | | 6-4 | Grandview | V Boys | League |
Dec 4, 2021 5:00pm | | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 0-3 | Flynn | V Boys | League |
Dec 4, 2021 1:00pm | | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | vs | Swan Valley Tigers | | 2-3 | Swan River | V Boys | League |
Dec 3, 2021 8:00pm | | Virden Bears | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 4-3 | Minnedosa | V Boys | League |
Dec 3, 2021 8:00pm | | Boissevain/Souris (Co-Op) Broncos | vs | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | | 4-2 | Birtle | V Boys | League |
Dec 3, 2021 7:30pm | | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | | 2-3 | Elkhorn | V Boys | League |
Dec 3, 2021 7:00pm | | Neepawa Tigers | vs | Swan Valley Tigers | | 2-0 | Swan River | V Boys | League |
Dec 3, 2021 7:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 2-3 | Flynn | V Boys | League |
Dec 1, 2021 7:30pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | | 3-1 | McCreary | V Boys | League |
Dec 1, 2021 7:30pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Neepawa Tigers | | 2-3 | Neepawa | V Boys | League |
Nov 30, 2021 7:30pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Virden Bears | | 6-4 | Virden | V Boys | League |
Nov 29, 2021 8:00pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | | 4-2 | Birtle | V Boys | League |
Nov 29, 2021 7:30pm | | Neepawa Tigers | vs | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | | 3-7 | Ste. Rose | V Boys | League |
Nov 28, 2021 3:00pm | | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | vs | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | | 3-2 | Roblin | V Boys | League |
Nov 28, 2021 7:00pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 0-5 | Brandon Enns | V Boys | League |
Nov 28, 2021 5:00pm | | Virden Bears | vs | Major Pratt Trojans | | 6-5 | Russell | V Boys | League |
Nov 28, 2021 4:30pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 1-2 | Brandon Sportsplex | V Boys | League |
Nov 28, 2021 1:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Boissevain/Souris (Co-Op) Broncos | | 3-4 | Boissevain | V Boys | League |
Nov 28, 2021 12:00pm | | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | vs | Swan Valley Tigers | | 8-3 | Swan River | V Boys | League |
Nov 27, 2021 3:00pm | | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | vs | Swan Valley Tigers | | 4-5 | Roblin | V Boys | League |
Nov 27, 2021 7:30pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | | 6-5 | Melita | V Boys | League |
Nov 27, 2021 7:30pm | | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | vs | Boissevain/Souris (Co-Op) Broncos | | 0-8 | Souris | V Boys | League |
Nov 27, 2021 3:00pm | | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | vs | Swan Valley Tigers | | 4-5 | Swan River | V Boys | League |
Nov 26, 2021 8:30pm | | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 2-5 | Hamiota | V Boys | League |
Nov 26, 2021 8:00pm | | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 1-6 | Wawanesa | V Boys | League |
Nov 26, 2021 8:00pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 3-5 | Minnedosa | V Boys | League |
Nov 26, 2021 8:00pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | | 5-0 | Birtle | V Boys | League |
Nov 26, 2021 7:30pm | | Virden Bears | vs | Neepawa Tigers | | 3-6 | Neepawa | V Boys | League |
Nov 26, 2021 7:00pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Major Pratt Trojans | | 2-6 | Russell | V Boys | League |
Nov 24, 2021 7:30pm | | Neepawa Tigers | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 1-4 | Glenboro | V Boys | League |
Nov 24, 2021 8:00pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | vs | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | | 6-1 | Roblin | V Boys | League |
Nov 23, 2021 7:30pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Virden Bears | | 10-2 | Virden | V Boys | League |
Nov 21, 2021 6:30pm | | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | vs | Neepawa Tigers | | 1-2 | Neepawa | V Boys | League |
Nov 21, 2021 6:00pm | | Major Pratt Trojans | vs | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | | 6-3 | McCreary | V Boys | League |
Nov 21, 2021 5:00pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | | 0-6 | Deloraine | V Boys | League |
Nov 21, 2021 2:30pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Dauphin Clippers | | 0-7 | Dauphin | V Boys | League |
Nov 21, 2021 2:30pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | | 6-2 | Reston | V Boys | League |
Nov 21, 2021 2:00pm | | Swan Valley Tigers | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 4-5 | Glenboro | V Boys | League |
Nov 20, 2021 7:30pm | | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 2-3 | Glenboro | V Boys | League |
Nov 20, 2021 4:00pm | | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 5-7 | Brandon Westoba | V Boys | League |
Nov 19, 2021 8:00pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 6-3 | Minnedosa | V Boys | League |
Nov 19, 2021 7:30pm | | Dauphin Clippers | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | | 2-0 | Elkhorn | V Boys | League |
Nov 19, 2021 7:30pm | | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | vs | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | | 6-5 | Hartney | V Boys | League |
Nov 19, 2021 7:00pm | | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 2-7 | Carberry | V Boys | League |
Nov 17, 2021 9:30pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Neepawa Tigers | | 6-5 | Neepawa | V Boys | League |
Nov 16, 2021 7:30pm | | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | vs | Virden Bears | | 5-3 | Virden | V Boys | League |
Nov 14, 2021 7:00pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 4-2 | Brandon Enns | V Boys | League |
Nov 14, 2021 6:30pm | | Major Pratt Trojans | vs | Neepawa Tigers | | 8-3 | Neepawa | V Boys | League |
Nov 14, 2021 2:30pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Dauphin Clippers | | 1-2 | Dauphin | V Boys | League |
Nov 14, 2021 1:00pm | | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | vs | Boissevain/Souris (Co-Op) Broncos | | 7-5 | Boissevain | V Boys | League |
Nov 14, 2021 12:00pm | | Virden Bears | vs | Swan Valley Tigers | | 4-3 | Boissevain | V Boys | League |
Nov 13, 2021 4:00pm | | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 7-0 | Brandon Westoba | V Boys | League |
Nov 12, 2021 8:00pm | | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | vs | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | | 3-4 | Birtle | V Boys | League |
Nov 12, 2021 7:30pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | | 6-0 | Hartney | V Boys | League |
Nov 11, 2021 7:45pm | | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 4-3 | Minnedosa | V Boys | League |
Nov 10, 2021 8:30pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | vs | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | | 4-1 | Deloraine | V Boys | League |
Nov 9, 2021 7:30pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Virden Bears | | 8-7 | Virden | V Boys | League |
Nov 7, 2021 6:30pm | | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | vs | Neepawa Tigers | | 5-4 | Neepawa | V Boys | League |
Nov 7, 2021 6:00pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | | 5-3 | McCreary | V Boys | League |
Nov 7, 2021 5:00pm | | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | vs | Major Pratt Trojans | | 4-13 | Russell | V Boys | League |
Nov 7, 2021 4:30pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 4-0 | Brandon Sportsplex | V Boys | League |
Nov 7, 2021 4:00pm | | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | vs | Boissevain/Souris (Co-Op) Broncos | | 7-3 | Souris | V Boys | League |
Nov 7, 2021 2:00pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | | 3-6 | Elkhorn | V Boys | League |
Nov 6, 2021 7:30pm | | Boissevain/Souris (Co-Op) Broncos | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 2-4 | Wawanesa | V Boys | League |
Nov 6, 2021 4:00pm | | Virden Bears | vs | Dauphin Clippers | | 2-5 | Dauphin | V Boys | League |
Nov 6, 2021 4:00pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 3-2 | Brandon Westoba | V Boys | League |
Nov 6, 2021 3:00pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | vs | Swan Valley Tigers | | 1-4 | Swan River | V Boys | League |
Nov 5, 2021 8:00pm | | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | vs | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | | 9-2 | Grandview | V Boys | League |
Nov 5, 2021 8:00pm | | Boissevain/Souris (Co-Op) Broncos | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 8-0 | Minnedosa | V Boys | League |
Nov 5, 2021 7:30pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | vs | Dauphin Clippers | | 2-7 | Dauphin | V Boys | League |
Nov 5, 2021 7:30pm | | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | vs | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | | 3-6 | McCreary | V Boys | League |
Nov 5, 2021 7:00pm | | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 0-6 | Carberry | V Boys | League |
Nov 5, 2021 7:00pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Swan Valley Tigers | | 2-6 | Swan River | V Boys | League |
Nov 3, 2021 7:30pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | | 1-8 | Reston | V Boys | League |
Nov 3, 2021 7:30pm | | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 2-4 | Brandon Sportsplex | V Boys | League |
Nov 3, 2021 7:30pm | | Virden Bears | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 5-9 | Glenboro | V Boys | League |
Nov 1, 2021 8:00pm | | Neepawa Tigers | vs | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | | 5-4 | Birtle | V Boys | League |
Oct 31, 2021 7:00pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Virden Bears | | 1-3 | Virden | V Boys | League |
Oct 31, 2021 5:30pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Dauphin Clippers | | 5-4 | Dauphin | V Boys | League |
Oct 31, 2021 5:00pm | | Major Pratt Trojans | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 5-7 | Brandon Sportsplex | V Boys | League |
Oct 31, 2021 1:00pm | | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 2-6 | Killarney | V Boys | League |
Oct 31, 2021 12:00pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Swan Valley Tigers | | 2-3 | Swan River | V Boys | League |
Oct 30, 2021 7:30pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | | 5-3 | Hartney | V Boys | League |
Oct 30, 2021 5:00pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | vs | Boissevain/Souris (Co-Op) Broncos | | 1-4 | Souris | V Boys | League |
Oct 30, 2021 5:00pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Swan Valley Tigers | | 13-4 | Swan River | V Boys | League |
Oct 30, 2021 4:45pm | | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | vs | Dauphin Clippers | | 1-5 | Dauphin | V Boys | League |
Oct 30, 2021 1:00pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | | 11-3 | Gilbert Plains | V Boys | League |
Oct 29, 2021 8:30pm | | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 5-7 | Hamiota | V Boys | League |
Oct 29, 2021 8:00pm | | Swan Valley Tigers | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 4-5 | Minnedosa | V Boys | League |
Oct 29, 2021 7:45pm | | Virden Bears | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 1-10 | Killarney | V Boys | League |
Oct 29, 2021 7:00pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Major Pratt Trojans | | 5-6 | Russell | V Boys | League |
Oct 27, 2021 7:30pm | | Major Pratt Trojans | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | | 8-2 | Reston | V Boys | League |
Oct 27, 2021 7:30pm | | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | vs | Neepawa Tigers | | 3-4 | Neepawa | V Boys | League |
Oct 26, 2021 7:30pm | | Dauphin Clippers | vs | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | | 14-2 | Gilbert | V Boys | League |
Oct 24, 2021 7:00pm | | Neepawa Tigers | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 6-2 | Brandon Enns | V Boys | League |
Oct 24, 2021 7:00pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Virden Bears | | 4-3 | Virden | V Boys | League |
Oct 24, 2021 4:00pm | | Swan Valley Tigers | vs | Boissevain/Souris (Co-Op) Broncos | | 4-5 | Souris | V Boys | League |
Oct 24, 2021 12:00am | | Dauphin Clippers | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 2-3 | Killanerney | V Boys | League |
Oct 23, 2021 1:00pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Swan Valley Tigers | | 5-2 | Swan River | V Boys | League |
Oct 23, 2021 7:00pm | | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 2-9 | Killarney | V Boys | League |
Oct 23, 2021 3:00pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | | 3-0 | Grandview | V Boys | League |
Oct 22, 2021 7:00pm | | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | vs | Virden Bears | | 6-3 | Virden | V Boys | League |
Oct 22, 2021 8:00pm | | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 2-7 | Minnedosa | V Boys | League |