Mar 18, 2019 7:30pm | | Shoal Lake/Hamiota/Birtle (Co-Op) | vs | Dauphin Clippers | | 3-0 | Dauphin | V Boys | Playoff |
Mar 17, 2019 1:00pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Swan Valley Tigers | | 4-0 | Swan River | V Boys | Playoff |
Mar 15, 2019 4:30pm | | Swan Valley Tigers | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 6-2 | Minnedosa | V Boys | Playoff |
Mar 13, 2019 8:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Shoal Lake/Hamiota/Birtle (Co-Op) | | 2-4 | Hamiota | V Boys | Playoff |
Mar 12, 2019 7:45pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Swan Valley Tigers | | 6-5 | Swan River | V Boys | Playoff |
Mar 5, 2019 7:30pm | | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 1-4 | Minnedosa | V Boys | Playoff |
Mar 5, 2019 8:30pm | | Major Pratt/Rossburn (Co-Op) Trojans | vs | Shoal Lake/Hamiota/Birtle (Co-Op) | | 2-4 | Hamiota | V Boys | Playoff |
Mar 4, 2019 8:15pm | | Shoal Lake/Hamiota/Birtle (Co-Op) | vs | Major Pratt/Rossburn (Co-Op) Trojans | | 4-7 | Russell | V Boys | Playoff |
Mar 3, 2019 8:30pm | | Dauphin Clippers | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 6-4 | Killarney | V Boys | Playoff |
Mar 3, 2019 7:00pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | | 1-6 | McCreary | V Boys | Playoff |
Mar 2, 2019 8:00pm | | Swan Valley Tigers | vs | Souris Sabres | | 2-1 | Souris | V Boys | Playoff |
Mar 1, 2019 8:00pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Dauphin Clippers | | 1-3 | Dauphin | V Boys | Playoff |
Feb 28, 2019 8:00pm | | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 2-3 | Minnedosa | V Boys | Playoff |
Feb 28, 2019 8:15pm | | Major Pratt/Rossburn (Co-Op) Trojans | vs | Shoal Lake/Hamiota/Birtle (Co-Op) | | 2-7 | Hamiota | V Boys | Playoff |
Feb 28, 2019 7:30pm | | Souris Sabres | vs | Swan Valley Tigers | | 4-7 | Swan River | V Boys | Playoff |
Feb 27, 2019 8:15pm | | Dauphin Clippers | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 3-4 | Killarney | V Boys | Playoff |
Feb 24, 2019 6:00pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | | 2-4 | Ste. Rose | V Boys | Playoff |
Feb 24, 2019 7:30pm | | Virden Bears | vs | Dauphin Clippers | | 0-5 | Dauphin | V Boys | Playoff |
Feb 23, 2019 5:30pm | | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | vs | Souris Sabres | | 2-3 | Souris | V Boys | Playoff |
Feb 23, 2019 8:30pm | | Shoal Lake/Hamiota/Birtle (Co-Op) | vs | Rivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) Rage | | 6-1 | Rivers | V Boys | Playoff |
Feb 23, 2019 7:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Virden Bears | | 3-1 | Virden | V Boys | Playoff |
Feb 22, 2019 8:00pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Boissevain Broncos | | 4-3 | Boissevain | V Boys | Playoff |
Feb 22, 2019 8:30pm | | Rivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) Rage | vs | Shoal Lake/Hamiota/Birtle (Co-Op) | | 3-4 | Hamiota | V Boys | Playoff |
Feb 22, 2019 6:00pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Major Pratt/Rossburn (Co-Op) Trojans | | 3-7 | Russell | V Boys | Playoff |
Feb 21, 2019 8:00pm | | Boissevain Broncos | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 4-6 | Minnedosa | V Boys | Playoff |
Feb 21, 2019 8:00pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Neepawa Tigers | | 10-3 | Neepawa | V Boys | Playoff |
Feb 20, 2019 8:00pm | | Souris Sabres | vs | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | | 5-2 | Deloraine | V Boys | Playoff |
Feb 20, 2019 8:00pm | | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 2-4 | Enns | V Boys | Playoff |
Feb 20, 2019 7:30pm | | Major Pratt/Rossburn (Co-Op) Trojans | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 8-6 | Glenboro | V Boys | Playoff |
Feb 19, 2019 7:30pm | | Swan Valley Tigers | vs | Sandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) Badgers | | 6-5 | Sandy Bay | V Boys | Playoff |
Feb 19, 2019 7:00pm | | Neepawa Tigers | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 3-9 | Killarney | V Boys | Playoff |
Feb 19, 2019 7:30pm | | Virden Bears | vs | Dauphin Clippers | | 3-2 | Dauphin | V Boys | Playoff |
Feb 18, 2019 7:00pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | | 1-2 | McCreary | V Boys | Playoff |
Feb 17, 2019 7:00pm | | Major Pratt/Rossburn (Co-Op) Trojans | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 5-0 | Glenboro | V Boys | Playoff |
Feb 17, 2019 6:00pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | vs | Sandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) Badgers | | 3-4 | Sandy Bay | V Boys | Playoff |
Feb 17, 2019 1:00pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Boissevain Broncos | | 1-2 | Boissevain | V Boys | Playoff |
Feb 17, 2019 5:30pm | | Rivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) Rage | vs | Swan Valley Tigers | | 7-4 | Swan River | V Boys | Playoff |
Feb 16, 2019 5:00pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 7-8 | Killarney | V Boys | Playoff |
Feb 16, 2019 7:30pm | | Major Pratt/Rossburn (Co-Op) Trojans | vs | Shoal Lake/Hamiota/Birtle (Co-Op) | | 1-7 | Hamiota | V Boys | Playoff |
Feb 16, 2019 5:30pm | | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | vs | Souris Sabres | | 2-4 | Souris | V Boys | Playoff |
Feb 15, 2019 8:30pm | | Boissevain Broncos | vs | Shoal Lake/Hamiota/Birtle (Co-Op) | | 3-4 | Hamiota | V Boys | Playoff |
Feb 15, 2019 1:00pm | | Neepawa Tigers | vs | Dauphin Clippers | | 5-4 | Rivers | V Boys | Playoff |
Feb 15, 2019 7:00pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 2-7 | Killarney | V Boys | Playoff |
Feb 15, 2019 7:30pm | | Rivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) Rage | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 3-8 | Glenboro | V Boys | Playoff |
Feb 15, 2019 7:30pm | | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | vs | Major Pratt/Rossburn (Co-Op) Trojans | | 2-9 | Russell | V Boys | Playoff |
Feb 14, 2019 1:00pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Dauphin Clippers | | 1-7 | Rivers | V Boys | Playoff |
Feb 14, 2019 7:00pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | vs | Boissevain Broncos | | 2-4 | Boissevain | V Boys | Playoff |
Feb 14, 2019 10:00am | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Neepawa Tigers | | 3-6 | Rivers | V Boys | Playoff |
Feb 13, 2019 1:00pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Sandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) Badgers | | 4-3 | Rivers | V Boys | Playoff |
Feb 12, 2019 7:45pm | | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | vs | Neepawa Tigers | | 3-4 | Neepawa | V Boys | Playoff |
Feb 12, 2019 5:00pm | | Virden Bears | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 7-2 | Minnedosa | V Boys | League |
Feb 11, 2019 8:00pm | | Sandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) Badgers | vs | Major Pratt/Rossburn (Co-Op) Trojans | | 4-6 | Russell | V Boys | League |
Feb 10, 2019 7:15pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Neepawa Tigers | | 2-1 | Neepawa | V Boys | League |
Feb 10, 2019 2:30pm | | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | vs | Major Pratt/Rossburn (Co-Op) Trojans | | 2-7 | Russell | V Boys | League |
Feb 10, 2019 2:00pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Sandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) Badgers | | 7-4 | Sandy Bay | V Boys | League |
Feb 10, 2019 1:00pm | | Virden Bears | vs | Boissevain Broncos | | 6-4 | Boissevain | V Boys | League |
Feb 10, 2019 1:00pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Swan Valley Tigers | | 10-5 | Swan River | V Boys | League |
Feb 10, 2019 4:30pm | | Rivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) Rage | vs | Shoal Lake/Hamiota/Birtle (Co-Op) | | 2-7 | Hamiota | V Boys | League |
Feb 9, 2019 8:00pm | | Neepawa Tigers | vs | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | | 7-0 | Deloraine | V Boys | League |
Feb 9, 2019 6:30pm | | Shoal Lake/Hamiota/Birtle (Co-Op) | vs | Rivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) Rage | | 5-1 | Rivers | V Boys | League |
Feb 9, 2019 4:00pm | | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | | 5-6 | Reston | V Boys | League |
Feb 9, 2019 3:30pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Dauphin Clippers | | 4-5 | Dauphin | V Boys | League |
Feb 9, 2019 2:30pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Major Pratt/Rossburn (Co-Op) Trojans | | 5-1 | Russell | V Boys | League |
Feb 9, 2019 2:00pm | | Souris Sabres | vs | Swan Valley Tigers | | 2-8 | Swan River | V Boys | League |
Feb 9, 2019 5:30pm | | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 7-5 | Minnedosa | V Boys | League |
Feb 8, 2019 8:00pm | | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | vs | Boissevain Broncos | | 4-3 | Boissevain | V Boys | League |
Feb 8, 2019 7:00pm | | Souris Sabres | vs | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | | 4-2 | McCreary | V Boys | League |
Feb 8, 2019 7:30pm | | Dauphin Clippers | vs | Sandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) Badgers | | 7-10 | Ebb n Flow | V Boys | League |
Feb 7, 2019 8:00pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 3-4 | Minnedosa | V Boys | League |
Feb 7, 2019 7:00pm | | Major Pratt/Rossburn (Co-Op) Trojans | vs | Rivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) Rage | | 4-2 | Rivers | V Boys | League |
Feb 6, 2019 8:00pm | | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | vs | Swan Valley Tigers | | 1-10 | Swan River | V Boys | League |
Feb 6, 2019 8:00pm | | Boissevain Broncos | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 2-5 | | V Boys | League |
Feb 6, 2019 7:30pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | | 5-4 | Reston | V Boys | League |
Feb 6, 2019 7:30pm | | Dauphin Clippers | vs | Major Pratt/Rossburn (Co-Op) Trojans | | 4-1 | Russell | V Boys | League |
Feb 6, 2019 7:15pm | | Sandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) Badgers | vs | Neepawa Tigers | | 6-5 | Neepawa | V Boys | League |
Feb 5, 2019 7:00pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | vs | Shoal Lake/Hamiota/Birtle (Co-Op) | | 0-9 | Hamiota | V Boys | League |
Feb 5, 2019 7:30pm | | Neepawa Tigers | vs | Swan Valley Tigers | | 6-2 | Swan River | V Boys | League |
Feb 5, 2019 8:00pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Rivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) Rage | | 1-3 | Rivers | V Boys | League |
Feb 3, 2019 2:45pm | | Boissevain Broncos | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 4-7 | Killarney | V Boys | League |
Feb 3, 2019 2:30pm | | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | vs | Shoal Lake/Hamiota/Birtle (Co-Op) | | 1-6 | Hamiota | V Boys | League |
Feb 3, 2019 2:00pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Dauphin Clippers | | 2-4 | Dauphin | V Boys | League |
Feb 3, 2019 2:00pm | | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | vs | Sandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) Badgers | | 6-5 | Sandy Bay | V Boys | League |
Feb 3, 2019 12:00pm | | Major Pratt/Rossburn (Co-Op) Trojans | vs | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | | 5-1 | Ste. Rose | V Boys | League |
Feb 3, 2019 4:30pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Souris Sabres | | 8-2 | Souris | V Boys | League |
Feb 3, 2019 5:30pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Swan Valley Tigers | | 4-7 | Swan River | V Boys | League |
Feb 2, 2019 7:30pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | | 0-7 | Roblin | V Boys | League |
Feb 2, 2019 7:30pm | | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 3-12 | Carberry | V Boys | League |
Feb 2, 2019 7:00pm | | Major Pratt/Rossburn (Co-Op) Trojans | vs | Sandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) Badgers | | 12-1 | Sandy Bay | V Boys | League |
Feb 2, 2019 12:00pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | vs | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | | 2-1 | McCreary | V Boys | League |
Feb 1, 2019 4:00pm | | Virden Bears | vs | Dauphin Clippers | | 3-6 | Dauphin | V Boys | League |
Feb 1, 2019 8:00pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Boissevain Broncos | | 7-2 | Boissevain | V Boys | League |
Feb 1, 2019 7:30pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 3-6 | Glenboro | V Boys | League |
Feb 1, 2019 7:15pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | vs | Neepawa Tigers | | 1-8 | Neepawa | V Boys | League |
Feb 1, 2019 7:00pm | | Sandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) Badgers | vs | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | | 3-5 | McCreary | V Boys | League |
Jan 26, 2019 8:00pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | | 2-8 | Elkhorn | V Boys | League |
Jan 26, 2019 7:30pm | | Rivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) Rage | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 3-7 | Carberry | V Boys | League |
Jan 26, 2019 5:30pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Souris Sabres | | 5-2 | Souris | V Boys | League |
Jan 26, 2019 4:45pm | | Shoal Lake/Hamiota/Birtle (Co-Op) | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 5-2 | Killarney | V Boys | League |
Jan 26, 2019 4:30pm | | Boissevain Broncos | vs | Dauphin Clippers | | 3-6 | Dauphin | V Boys | League |
Jan 25, 2019 8:30pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Shoal Lake/Hamiota/Birtle (Co-Op) | | 3-12 | Hamiota | V Boys | League |
Jan 25, 2019 8:15pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 5-4 | Minnedosa | V Boys | League |
Jan 25, 2019 8:00pm | | Neepawa Tigers | vs | Boissevain Broncos | | 4-6 | Boissevain | V Boys | League |
Jan 25, 2019 8:00pm | | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | vs | Rivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) Rage | | 4-3 | Rivers | V Boys | League |
Jan 25, 2019 7:30pm | | Dauphin Clippers | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | | 4-0 | Reston | V Boys | League |
Jan 25, 2019 7:00pm | | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | vs | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | | 3-2 | McCreary | V Boys | League |
Jan 25, 2019 7:00pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Virden Bears | | 3-4 | Virden | V Boys | League |
Jan 22, 2019 8:00pm | | Souris Sabres | vs | Virden Bears | | 2-7 | Virden | V Boys | League |
Jan 22, 2019 8:00pm | | Neepawa Tigers | vs | Rivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) Rage | | 6-7 | Rivers | V Boys | League |
Jan 20, 2019 7:30pm | | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | vs | Dauphin Clippers | | 1-5 | Dauphin | V Boys | League |
Jan 20, 2019 7:15pm | | Shoal Lake/Hamiota/Birtle (Co-Op) | vs | Neepawa Tigers | | 5-2 | Neepawa | V Boys | League |
Jan 20, 2019 5:30pm | | Sandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) Badgers | vs | Swan Valley Tigers | | 6-9 | Swan River | V Boys | League |
Jan 20, 2019 5:00pm | | Virden Bears | vs | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | | 6-3 | Roblin | V Boys | League |
Jan 20, 2019 4:30pm | | Boissevain Broncos | vs | Souris Sabres | | 1-4 | Souris | V Boys | League |
Jan 19, 2019 7:00pm | | Virden Bears | vs | Shoal Lake/Hamiota/Birtle (Co-Op) | | 0-6 | Birtle | V Boys | League |
Jan 19, 2019 5:30pm | | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | vs | Souris Sabres | | 3-9 | Souris | V Boys | League |
Jan 19, 2019 2:30pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | vs | Major Pratt/Rossburn (Co-Op) Trojans | | 0-6 | Russell | V Boys | League |
Jan 18, 2019 8:30pm | | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | vs | Shoal Lake/Hamiota/Birtle (Co-Op) | | 1-9 | Hamiota | V Boys | League |
Jan 18, 2019 8:00pm | | Rivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) Rage | vs | Boissevain Broncos | | 7-5 | Boissevain | V Boys | League |
Jan 18, 2019 7:45pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | vs | Swan Valley Tigers | | 1-6 | Swan River | V Boys | League |
Jan 18, 2019 7:30pm | | Major Pratt/Rossburn (Co-Op) Trojans | vs | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | | 8-5 | Hartney | V Boys | League |
Jan 18, 2019 7:00pm | | Neepawa Tigers | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 7-0 | Sportsplex | V Boys | League |
Jan 16, 2019 8:00pm | | Sandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) Badgers | vs | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | | 6-3 | Roblin | V Boys | League |
Jan 16, 2019 8:00pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 5-1 | Enns | V Boys | League |
Jan 16, 2019 7:15pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Neepawa Tigers | | 2-5 | Neepawa | V Boys | League |
Jan 15, 2019 8:00pm | | Major Pratt/Rossburn (Co-Op) Trojans | vs | Virden Bears | | 3-4 | Virden | V Boys | League |
Jan 15, 2019 8:00pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Rivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) Rage | | 4-3 | Rivers | V Boys | League |
Jan 15, 2019 7:30pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Dauphin Clippers | | 0-7 | Dauphin | V Boys | League |
Jan 13, 2019 7:00pm | | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 2-13 | Enns | V Boys | League |
Jan 13, 2019 5:30pm | | Shoal Lake/Hamiota/Birtle (Co-Op) | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 4-0 | Kinsmen | V Boys | League |
Jan 13, 2019 1:00pm | | Swan Valley Tigers | vs | Boissevain Broncos | | 2-5 | Boissevain | V Boys | League |
Jan 12, 2019 7:30pm | | Swan Valley Tigers | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 3-10 | Glenboro | V Boys | League |
Jan 11, 2019 8:00pm | | Swan Valley Tigers | vs | Rivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) Rage | | 5-3 | Rivers | V Boys | League |
Jan 11, 2019 8:00pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Boissevain Broncos | | 3-4 | Boissevain | V Boys | League |
Jan 11, 2019 7:30pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 3-7 | Glenboro | V Boys | League |
Jan 11, 2019 7:30pm | | Souris Sabres | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 4-6 | Wawanesa | V Boys | League |
Jan 11, 2019 7:00pm | | Neepawa Tigers | vs | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | | 4-0 | McCreary | V Boys | League |
Jan 10, 2019 7:30pm | | Shoal Lake/Hamiota/Birtle (Co-Op) | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 5-1 | Westoba | V Boys | League |
Jan 9, 2019 8:15pm | | Boissevain Broncos | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 0-4 | Killarney | V Boys | League |
Jan 9, 2019 8:00pm | | Souris Sabres | vs | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | | 3-9 | Deloraine | V Boys | League |
Jan 9, 2019 8:00pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 6-7 | Enns | V Boys | League |
Jan 9, 2019 7:30pm | | Virden Bears | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | | 4-2 | Melita | V Boys | League |
Jan 9, 2019 7:15pm | | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | vs | Neepawa Tigers | | 3-9 | Neepawa | V Boys | League |
Jan 9, 2019 7:00pm | | Major Pratt/Rossburn (Co-Op) Trojans | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 8-1 | Westoba | V Boys | League |
Jan 6, 2019 7:00pm | | Souris Sabres | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 1-5 | Enns | V Boys | League |
Jan 6, 2019 5:30pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 1-0 | Kinsmen | V Boys | League |
Jan 6, 2019 5:00pm | | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | vs | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | | 5-0 | Roblin | V Boys | League |
Jan 6, 2019 2:30pm | | Rivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) Rage | vs | Dauphin Clippers | | 2-5 | Dauphin | V Boys | League |
Jan 6, 2019 2:30pm | | Boissevain Broncos | vs | Shoal Lake/Hamiota/Birtle (Co-Op) | | 0-7 | Hamiota | V Boys | League |
Jan 6, 2019 2:00pm | | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | vs | Sandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) Badgers | | 7-1 | Sandy Bay | V Boys | League |
Jan 5, 2019 7:30pm | | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | vs | Dauphin Clippers | | 1-10 | Dauphin | V Boys | League |
Jan 5, 2019 7:00pm | | Rivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) Rage | vs | Sandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) Badgers | | 5-4 | Sandy Bay | V Boys | League |
Jan 5, 2019 2:30pm | | Neepawa Tigers | vs | Major Pratt/Rossburn (Co-Op) Trojans | | 4-3 | Russell | V Boys | League |
Jan 4, 2019 8:00pm | | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 1-8 | Killarney | V Boys | League |
Jan 4, 2019 7:30pm | | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | vs | Sandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) Badgers | | 7-6 | Sandy Bay | V Boys | League |
Jan 4, 2019 7:00pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | | 4-5 | McCreary | V Boys | League |
Jan 2, 2019 8:00pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 4-2 | Enns | V Boys | League |
Dec 21, 2018 1:30pm | | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | vs | Swan Valley Tigers | | 2-3 | Swan River | V Boys | League |
Dec 21, 2018 1:15pm | | Dauphin Clippers | vs | Neepawa Tigers | | 2-1 | Neepawa | V Boys | League |
Dec 21, 2018 1:00pm | | Sandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) Badgers | vs | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | | 6-3 | McCreary | V Boys | League |
Dec 21, 2018 1:00pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Boissevain Broncos | | 3-6 | Boissevain | V Boys | League |
Dec 21, 2018 12:30pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | vs | Virden Bears | | 2-6 | Virden | V Boys | League |
Dec 21, 2018 12:30pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 9-8 | Glenboro | V Boys | League |
Dec 21, 2018 12:30pm | | Shoal Lake/Hamiota/Birtle (Co-Op) | vs | Major Pratt/Rossburn (Co-Op) Trojans | | 5-6 | Russell | V Boys | League |
Dec 21, 2018 11:00am | | Rivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) Rage | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 6-8 | Minnedosa | V Boys | League |
Dec 21, 2018 11:00am | | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | vs | Souris Sabres | | 5-4 | Souris | V Boys | League |
Dec 19, 2018 8:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 4-2 | Enns | V Boys | League |
Dec 19, 2018 7:30pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | vs | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | | 0-6 | Deloraine | V Boys | League |
Dec 18, 2018 8:00pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Virden Bears | | 1-7 | Virden | V Boys | League |
Dec 16, 2018 7:00pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 9-3 | Enns | V Boys | League |
Dec 16, 2018 6:00pm | | Major Pratt/Rossburn (Co-Op) Trojans | vs | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | | 5-2 | Roblin | V Boys | League |
Dec 16, 2018 5:30pm | | Swan Valley Tigers | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 8-7 | Kinsmen | V Boys | League |
Dec 16, 2018 4:30pm | | Shoal Lake/Hamiota/Birtle (Co-Op) | vs | Souris Sabres | | 4-1 | Souris | V Boys | League |
Dec 16, 2018 2:00pm | | Boissevain Broncos | vs | Sandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) Badgers | | 4-5 | Sandy Bay | V Boys | League |
Dec 15, 2018 7:15pm | | Boissevain Broncos | vs | Neepawa Tigers | | 4-3 | Neepawa | V Boys | League |
Dec 15, 2018 7:00pm | | Swan Valley Tigers | vs | Virden Bears | | 2-4 | Virden | V Boys | League |
Dec 15, 2018 5:30pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | vs | Souris Sabres | | 1-4 | Souris | V Boys | League |
Dec 15, 2018 5:00pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | | 1-4 | Deloraine | V Boys | League |
Dec 15, 2018 5:30pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Major Pratt/Rossburn (Co-Op) Trojans | | 5-7 | Russell | V Boys | League |
Dec 14, 2018 8:00pm | | Virden Bears | vs | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | | 2-5 | Waskada | V Boys | League |
Dec 14, 2018 7:30pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 0-3 | Wawanesa | V Boys | League |
Dec 14, 2018 7:30pm | | Neepawa Tigers | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 7-3 | Carberry | V Boys | League |
Dec 13, 2018 8:00pm | | Major Pratt/Rossburn (Co-Op) Trojans | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 3-5 | Minnedosa | V Boys | League |
Dec 12, 2018 8:00pm | | Swan Valley Tigers | vs | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | | 8-3 | Roblin | V Boys | League |
Dec 12, 2018 7:00pm | | Neepawa Tigers | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 6-5 | Enns | V Boys | League |
Dec 12, 2018 7:00pm | | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 3-1 | Westoba | V Boys | League |
Dec 11, 2018 8:00pm | | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | vs | Rivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) Rage | | 2-1 | Rivers | V Boys | League |
Dec 11, 2018 8:00pm | | Shoal Lake/Hamiota/Birtle (Co-Op) | vs | Virden Bears | | 6-3 | Virden | V Boys | League |
Dec 11, 2018 7:30pm | | Major Pratt/Rossburn (Co-Op) Trojans | vs | Dauphin Clippers | | 6-7 | Dauphin | V Boys | League |
Dec 9, 2018 5:00pm | | Rivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) Rage | vs | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | | 6-2 | Roblin | V Boys | League |
Dec 9, 2018 2:00pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Sandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) Badgers | | 9-1 | Sandy Bay | V Boys | League |
Dec 8, 2018 8:00pm | | Shoal Lake/Hamiota/Birtle (Co-Op) | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | | 4-2 | Elkhorn | V Boys | League |
Dec 8, 2018 7:30pm | | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | vs | Swan Valley Tigers | | 5-8 | Swan River | V Boys | League |
Dec 8, 2018 7:00pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | | 7-2 | Deloraine | V Boys | League |
Dec 8, 2018 5:30pm | | Sandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) Badgers | vs | Souris Sabres | | 5-9 | Souris | V Boys | League |
Dec 8, 2018 5:00pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 5-4 | Glenboro | V Boys | League |
Dec 7, 2018 8:30pm | | Sandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) Badgers | vs | Shoal Lake/Hamiota/Birtle (Co-Op) | | 1-17 | Hamiota | V Boys | League |
Dec 7, 2018 8:00pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Boissevain Broncos | | 3-2 | Boissevain | V Boys | League |
Dec 7, 2018 7:30pm | | Rivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) Rage | vs | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | | 3-4 | Hartney | V Boys | League |
Dec 5, 2018 8:15pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 6-7 | Killarney | V Boys | League |
Dec 5, 2018 7:30pm | | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | vs | Major Pratt/Rossburn (Co-Op) Trojans | | 2-8 | Russell | V Boys | League |
Dec 4, 2018 7:30pm | | Neepawa Tigers | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 3-1 | Minnedosa | V Boys | League |
Dec 2, 2018 5:30pm | | Virden Bears | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 2-1 | Kinsmen | V Boys | League |
Dec 2, 2018 5:30pm | | Shoal Lake/Hamiota/Birtle (Co-Op) | vs | Swan Valley Tigers | | 3-2 | Swan River | V Boys | League |
Dec 2, 2018 5:00pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | | 6-2 | Roblin | V Boys | League |
Dec 2, 2018 2:00pm | | Major Pratt/Rossburn (Co-Op) Trojans | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 2-4 | Glenboro | V Boys | League |
Dec 1, 2018 7:30pm | | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | | 3-2 | Pierson | V Boys | League |
Dec 1, 2018 5:30pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Souris Sabres | | 2-7 | Souris | V Boys | League |
Nov 30, 2018 8:15pm | | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 5-3 | Minnedosa | V Boys | League |
Nov 30, 2018 6:30pm | | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | vs | Virden Bears | | 1-2 | Virden | V Boys | League |
Nov 28, 2018 7:30pm | | Swan Valley Tigers | vs | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | | 8-4 | McCreary | V Boys | League |
Nov 28, 2018 7:15pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Neepawa Tigers | | 6-1 | Neepawa | V Boys | League |
Nov 28, 2018 7:00pm | | Souris Sabres | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 4-2 | Westoba | V Boys | League |
Nov 27, 2018 8:00pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | vs | Rivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) Rage | | 1-4 | Rivers | V Boys | League |
Nov 25, 2018 5:30pm | | Dauphin Clippers | vs | Swan Valley Tigers | | 5-1 | Swan River | V Boys | League |
Nov 25, 2018 2:45pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 3-6 | Killarney | V Boys | League |
Nov 25, 2018 2:30pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Shoal Lake/Hamiota/Birtle (Co-Op) | | 3-4 | Hamiota | V Boys | League |
Nov 25, 2018 4:30pm | | Virden Bears | vs | Sandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) Badgers | | 6-7 | Sandy Bay | V Boys | League |
Nov 24, 2018 6:30pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Rivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) Rage | | 1-6 | Rivers | V Boys | League |
Nov 24, 2018 7:30pm | | Souris Sabres | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | | 5-8 | Reston | V Boys | League |
Nov 24, 2018 7:30pm | | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | vs | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | | 3-0 | Deloraine | V Boys | League |
Nov 24, 2018 7:30pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | | 10-1 | Roblin | V Boys | League |
Nov 24, 2018 7:00pm | | Swan Valley Tigers | vs | Sandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) Badgers | | 7-6 | Sandy Bay | V Boys | League |
Nov 23, 2018 8:00pm | | Souris Sabres | vs | Rivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) Rage | | 1-3 | Rivers | V Boys | League |
Nov 23, 2018 8:00pm | | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | vs | Boissevain Broncos | | 6-3 | Boissevain | V Boys | League |
Nov 23, 2018 8:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 5-4 | Killarney | V Boys | League |
Nov 23, 2018 7:30pm | | Virden Bears | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 1-5 | Glenboro | V Boys | League |
Nov 23, 2018 7:30pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Sandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) Badgers | | 3-6 | Sandy Bay | V Boys | League |
Nov 22, 2018 8:00pm | | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 5-2 | Minnedosa | V Boys | League |
Nov 21, 2018 6:00pm | | Boissevain Broncos | vs | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | | 3-1 | Roblin | V Boys | League |
Nov 21, 2018 7:30pm | | Swan Valley Tigers | vs | Major Pratt/Rossburn (Co-Op) Trojans | | 2-5 | Russell | V Boys | League |
Nov 20, 2018 8:00pm | | Rivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) Rage | vs | Virden Bears | | 2-5 | Virden | V Boys | League |
Nov 18, 2018 7:30pm | | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | vs | Dauphin Clippers | | 0-9 | Dauphin | V Boys | League |
Nov 18, 2018 7:00pm | | Sandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) Badgers | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 6-7 | Enns | V Boys | League |
Nov 18, 2018 5:30pm | | Rivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) Rage | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 7-2 | Kinsmen | V Boys | League |
Nov 18, 2018 2:00pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Virden Bears | | 6-4 | Virden | V Boys | League |
Nov 18, 2018 2:00pm | | Shoal Lake/Hamiota/Birtle (Co-Op) | vs | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | | 4-1 | Ste. Rose | V Boys | League |
Nov 18, 2018 1:45pm | | Boissevain Broncos | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 4-0 | Minnedosa | V Boys | League |
Nov 17, 2018 7:30pm | | Sandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) Badgers | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 1-11 | Killarney | V Boys | League |
Nov 17, 2018 4:30pm | | Swan Valley Tigers | vs | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | | 3-5 | Hartney | V Boys | League |
Nov 16, 2018 8:30pm | | Souris Sabres | vs | Shoal Lake/Hamiota/Birtle (Co-Op) | | 0-7 | Hamiota | V Boys | League |
Nov 16, 2018 8:15pm | | Swan Valley Tigers | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 4-3 | Minnedosa | V Boys | League |
Nov 16, 2018 7:30pm | | Sandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) Badgers | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | | 5-3 | Reston | V Boys | League |
Nov 16, 2018 7:00pm | | Neepawa Tigers | vs | Virden Bears | | 1-3 | Virden | V Boys | League |
Nov 15, 2018 7:30pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 0-5 | Westoba | V Boys | League |
Nov 14, 2018 8:15pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 2-6 | Killarney | V Boys | League |
Nov 13, 2018 8:00pm | | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | vs | Virden Bears | | 2-6 | Virden | V Boys | League |
Nov 13, 2018 7:30pm | | Boissevain Broncos | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | | 2-3 | Melita | V Boys | League |
Nov 11, 2018 7:15pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Neepawa Tigers | | 6-1 | Neepawa | V Boys | League |
Nov 11, 2018 5:00pm | | Rivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) Rage | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | | 7-2 | Reston | V Boys | League |
Nov 11, 2018 2:30pm | | Dauphin Clippers | vs | Shoal Lake/Hamiota/Birtle (Co-Op) | | 3-2 | Hamiota | V Boys | League |
Nov 11, 2018 2:00pm | | Souris Sabres | vs | Major Pratt/Rossburn (Co-Op) Trojans | | 1-6 | Russell | V Boys | League |
Nov 11, 2018 2:00pm | | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 1-8 | Glenboro | V Boys | League |
Nov 10, 2018 6:00pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | | 1-4 | Reston | V Boys | League |
Nov 10, 2018 5:30pm | | Dauphin Clippers | vs | Souris Sabres | | 6-5 | Souris | V Boys | League |
Nov 9, 2018 8:15pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 2-3 | Minnedosa | V Boys | League |
Nov 9, 2018 8:00pm | | Virden Bears | vs | Rivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) Rage | | 3-8 | Rivers | V Boys | League |
Nov 9, 2018 8:00pm | | Neepawa Tigers | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 3-6 | Killarney | V Boys | League |
Nov 9, 2018 7:30pm | | Shoal Lake/Hamiota/Birtle (Co-Op) | vs | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | | 7-2 | Hartney | V Boys | League |
Nov 9, 2018 7:30pm | | Boissevain Broncos | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 6-11 | Glenboro | V Boys | League |
Nov 7, 2018 8:00pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 6-4 | Enns | V Boys | League |
Nov 7, 2018 8:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | | 10-2 | Roblin | V Boys | League |
Nov 4, 2018 5:00pm | | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | vs | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | | 5-0 | Roblin | V Boys | League |
Nov 4, 2018 4:30pm | | Virden Bears | vs | Souris Sabres | | 3-1 | Souris | V Boys | League |
Nov 4, 2018 7:45pm | | Sandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) Badgers | vs | Dauphin Clippers | | 2-14 | Dauphin | V Boys | League |
Nov 4, 2018 3:00pm | | Major Pratt/Rossburn (Co-Op) Trojans | vs | Boissevain Broncos | | 7-6 | Boissevain | V Boys | League |
Nov 3, 2018 7:15pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Neepawa Tigers | | 4-5 | Neepawa | V Boys | League |
Nov 3, 2018 12:00pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | | 8-1 | McCreary | V Boys | League |
Nov 2, 2018 8:30pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Shoal Lake/Hamiota/Birtle (Co-Op) | | 1-5 | Hamiota | V Boys | League |
Nov 2, 2018 8:00pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Boissevain Broncos | | 0-3 | Boissevain | V Boys | League |
Nov 2, 2018 7:30pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | | 6-5 | Hartney | V Boys | League |
Nov 2, 2018 7:00pm | | Dauphin Clippers | vs | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | | 9-0 | Ste. Rose | V Boys | League |
Nov 1, 2018 8:00pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 8-2 | Minnedosa | V Boys | League |
Oct 31, 2018 8:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Major Pratt/Rossburn (Co-Op) Trojans | | 2-5 | Russell | V Boys | League |
Oct 28, 2018 5:00pm | | Swan Valley Tigers | vs | Dauphin Clippers | | 3-2 | Dauphin | V Boys | League |
Oct 28, 2018 4:30pm | | Rivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) Rage | vs | Souris Sabres | | 4-6 | Souris | V Boys | League |
Oct 27, 2018 2:00pm | | Major Pratt/Rossburn (Co-Op) Trojans | vs | Swan Valley Tigers | | 5-6 | Swan River | V Boys | League |