Mar 18, 2019 7:30pm | | Shoal Lake/Hamiota/Birtle (Co-Op) | vs | Dauphin Clippers | | 3-0 | Dauphin | V Boys | Playoff |
Mar 13, 2019 8:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Shoal Lake/Hamiota/Birtle (Co-Op) | | 2-4 | Hamiota | V Boys | Playoff |
Mar 3, 2019 8:30pm | | Dauphin Clippers | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 6-4 | Killarney | V Boys | Playoff |
Mar 1, 2019 8:00pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Dauphin Clippers | | 1-3 | Dauphin | V Boys | Playoff |
Feb 27, 2019 8:15pm | | Dauphin Clippers | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 3-4 | Killarney | V Boys | Playoff |
Feb 24, 2019 7:30pm | | Virden Bears | vs | Dauphin Clippers | | 0-5 | Dauphin | V Boys | Playoff |
Feb 23, 2019 7:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Virden Bears | | 3-1 | Virden | V Boys | Playoff |
Feb 19, 2019 7:30pm | | Virden Bears | vs | Dauphin Clippers | | 3-2 | Dauphin | V Boys | Playoff |
Feb 15, 2019 1:00pm | | Neepawa Tigers | vs | Dauphin Clippers | | 5-4 | Rivers | V Boys | Playoff |
Feb 14, 2019 1:00pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Dauphin Clippers | | 1-7 | Rivers | V Boys | Playoff |
Feb 9, 2019 3:30pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Dauphin Clippers | | 4-5 | Dauphin | V Boys | League |
Feb 8, 2019 7:30pm | | Dauphin Clippers | vs | Sandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) Badgers | | 7-10 | Ebb n Flow | V Boys | League |
Feb 6, 2019 7:30pm | | Dauphin Clippers | vs | Major Pratt/Rossburn (Co-Op) Trojans | | 4-1 | Russell | V Boys | League |
Feb 3, 2019 2:00pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Dauphin Clippers | | 2-4 | Dauphin | V Boys | League |
Feb 1, 2019 4:00pm | | Virden Bears | vs | Dauphin Clippers | | 3-6 | Dauphin | V Boys | League |
Jan 26, 2019 4:30pm | | Boissevain Broncos | vs | Dauphin Clippers | | 3-6 | Dauphin | V Boys | League |
Jan 25, 2019 7:30pm | | Dauphin Clippers | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) REMP Renegades | | 4-0 | Reston | V Boys | League |
Jan 20, 2019 7:30pm | | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | vs | Dauphin Clippers | | 1-5 | Dauphin | V Boys | League |
Jan 15, 2019 7:30pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Dauphin Clippers | | 0-7 | Dauphin | V Boys | League |
Jan 6, 2019 2:30pm | | Rivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) Rage | vs | Dauphin Clippers | | 2-5 | Dauphin | V Boys | League |
Jan 5, 2019 7:30pm | | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | vs | Dauphin Clippers | | 1-10 | Dauphin | V Boys | League |
Dec 21, 2018 1:15pm | | Dauphin Clippers | vs | Neepawa Tigers | | 2-1 | Neepawa | V Boys | League |
Dec 19, 2018 8:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 4-2 | Enns | V Boys | League |
Dec 11, 2018 7:30pm | | Major Pratt/Rossburn (Co-Op) Trojans | vs | Dauphin Clippers | | 6-7 | Dauphin | V Boys | League |
Nov 25, 2018 5:30pm | | Dauphin Clippers | vs | Swan Valley Tigers | | 5-1 | Swan River | V Boys | League |
Nov 23, 2018 8:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 5-4 | Killarney | V Boys | League |
Nov 18, 2018 7:30pm | | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | vs | Dauphin Clippers | | 0-9 | Dauphin | V Boys | League |
Nov 11, 2018 2:30pm | | Dauphin Clippers | vs | Shoal Lake/Hamiota/Birtle (Co-Op) | | 3-2 | Hamiota | V Boys | League |
Nov 10, 2018 5:30pm | | Dauphin Clippers | vs | Souris Sabres | | 6-5 | Souris | V Boys | League |
Nov 7, 2018 8:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | | 10-2 | Roblin | V Boys | League |
Nov 4, 2018 7:45pm | | Sandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) Badgers | vs | Dauphin Clippers | | 2-14 | Dauphin | V Boys | League |
Nov 2, 2018 7:00pm | | Dauphin Clippers | vs | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | | 9-0 | Ste. Rose | V Boys | League |
Oct 31, 2018 8:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Major Pratt/Rossburn (Co-Op) Trojans | | 2-5 | Russell | V Boys | League |
Oct 28, 2018 5:00pm | | Swan Valley Tigers | vs | Dauphin Clippers | | 3-2 | Dauphin | V Boys | League |