Mar 20, 2024 7:30pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Neepawa Tigers | | 3-2 | Neepawa | V Boys | Playoff |
Mar 17, 2024 4:00pm | | Neepawa Tigers | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 2-7 | Flynn | V Boys | Playoff |
Mar 16, 2024 7:00pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Neepawa Tigers | | 1-9 | Neepawa | V Boys | Playoff |
Mar 15, 2024 7:30pm | | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | vs | Major Pratt Trojans | | 4-14 | Russell | V Boys | Playoff |
Mar 13, 2024 7:30pm | | Major Pratt Trojans | vs | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | | 9-3 | Souris | V Boys | Playoff |
Mar 13, 2024 7:00pm | | Neepawa Tigers | vs | Dauphin Clippers | | 5-2 | Dauphin | V Boys | Playoff |
Mar 12, 2024 8:15pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 3-2 | Hamiota | V Boys | Playoff |
Mar 11, 2024 7:00pm | | Major Pratt Trojans | vs | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | | 7-3 | Birtle | V Boys | Playoff |
Mar 11, 2024 8:30pm | | Dauphin Clippers | vs | Neepawa Tigers | | 1-2 | Neepawa | V Boys | Playoff |
Mar 10, 2024 3:00pm | | Virden Bears | vs | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | | 5-6 | Souris | V Boys | Playoff |
Mar 9, 2024 7:30pm | | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | vs | Virden Bears | | 5-2 | Virden | V Boys | Playoff |
Mar 9, 2024 8:30pm | | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | vs | Major Pratt Trojans | | 6-7 | Russell | V Boys | Playoff |
Mar 9, 2024 7:30pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 2-3 | Brandon Flynn | V Boys | Playoff |
Mar 8, 2024 7:30pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Hartney (Co-Op) | vs | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | | 2-5 | Boissevain | V Boys | Playoff |
Mar 5, 2024 7:45pm | | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Hartney (Co-Op) | | 5-4 | Melita | V Boys | Playoff |
Mar 1, 2024 7:30pm | | Virden Bears | vs | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | | 13-3 | Sandy Bay | V Boys | Playoff |
Mar 1, 2024 7:30pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Hartney (Co-Op) | vs | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | | 4-2 | Boissevain | V Boys | Playoff |
Mar 1, 2024 7:00pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Swan Valley Tigers | | 8-4 | Swan River | V Boys | Playoff |
Mar 1, 2024 7:00pm | | Neepawa Tigers | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 8-0 | Carberry | V Boys | Playoff |
Mar 1, 2024 8:15pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 6-3 | Minnedosa | V Boys | Playoff |
Feb 29, 2024 8:20pm | | Dauphin Clippers | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 5-2 | Killarney | V Boys | Playoff |
Feb 29, 2024 7:30pm | | Major Pratt Trojans | vs | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | | 10-6 | Roblin | V Boys | Playoff |
Feb 29, 2024 4:00pm | | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 2-6 | Brandon Enns | V Boys | Playoff |
Feb 28, 2024 8:00pm | | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | vs | Virden Bears | | 1-8 | Virden | V Boys | Playoff |
Feb 28, 2024 8:00pm | | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | vs | Major Pratt Trojans | | 6-7 | Russell | V Boys | Playoff |
Feb 28, 2024 7:30pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Neepawa Tigers | | 1-7 | Neepawa | V Boys | Playoff |
Feb 28, 2024 8:30pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 0-4 | Hamiota | V Boys | Playoff |
Feb 28, 2024 7:30pm | | Swan Valley Tigers | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 1-5 | Brandon Flynn | V Boys | Playoff |
Feb 27, 2024 7:30pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Dauphin Clippers | | 2-4 | Dauphin - CUP | V Boys | Playoff |
Feb 27, 2024 7:00pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | | 4-7 | Birtle | V Boys | Playoff |
Feb 26, 2024 7:00pm | | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | vs | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | | 7-4 | Sandy Bay | V Boys | League |
Feb 25, 2024 2:00pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | | 8-9 | Roblin | V Boys | League |
Feb 25, 2024 2:30pm | | Neepawa Tigers | vs | Virden Bears | | 11-3 | Oak Lake | V Boys | League |
Feb 25, 2024 4:30pm | | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | vs | Swan Valley Tigers | | 0-14 | Swan River | V Boys | League |
Feb 24, 2024 7:00pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Swan Valley Tigers | | 1-4 | Swan River | V Boys | League |
Feb 23, 2024 8:00pm | | Neepawa Tigers | vs | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | | 7-2 | Birtle | V Boys | League |
Feb 23, 2024 7:30pm | | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Hartney (Co-Op) | | 2-6 | Melita | V Boys | League |
Feb 23, 2024 7:30pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Dauphin Clippers | | 2-3 | Dauphin CUP | V Boys | League |
Feb 23, 2024 7:00pm | | Major Pratt Trojans | vs | Swan Valley Tigers | | 0-1 | Swan River | V Boys | League |
Feb 22, 2024 8:15pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Hartney (Co-Op) | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 0-16 | Hamiota | V Boys | League |
Feb 21, 2024 7:30pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Neepawa Tigers | | 3-1 | Yellowhead Center | V Boys | League |
Feb 20, 2024 8:00pm | | Major Pratt Trojans | vs | Virden Bears | | 1-10 | Virden | V Boys | League |
Feb 20, 2024 6:20pm | | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 1-7 | Minnedosa | V Boys | League |
Feb 19, 2024 3:00pm | | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 5-9 | Minnedosa | V Boys | League |
Feb 19, 2024 4:00pm | | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | vs | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | | 9-3 | Sandy Bay | V Boys | League |
Feb 19, 2024 7:30pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Hartney (Co-Op) | | 4-2 | Reston | V Boys | League |
Feb 19, 2024 2:00pm | | Major Pratt Trojans | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 5-7 | Flynn | V Boys | League |
Feb 18, 2024 4:00pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 3-5 | Brandon - Flynn | V Boys | League |
Feb 18, 2024 2:00pm | | Swan Valley Tigers | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 5-8 | Glenboro | V Boys | League |
Feb 17, 2024 7:30pm | | Swan Valley Tigers | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 4-1 | Brandon - Westoba | V Boys | League |
Feb 17, 2024 7:30pm | | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 4-16 | Brandon - Flynn | V Boys | League |
Feb 17, 2024 7:30pm | | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 2-4 | Hamiota | V Boys | League |
Feb 17, 2024 7:30pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Hartney (Co-Op) | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 0-6 | Glenboro | V Boys | League |
Feb 17, 2024 4:30pm | | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | vs | Virden Bears | | 1-11 | Virden | V Boys | League |
Feb 17, 2024 6:00pm | | Neepawa Tigers | vs | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | | 9-3 | Sandy Bay | V Boys | League |
Feb 16, 2024 8:00pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | | 7-3 | Birtle | V Boys | League |
Feb 16, 2024 7:30pm | | Swan Valley Tigers | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Hartney (Co-Op) | | 4-2 | Reston | V Boys | League |
Feb 16, 2024 7:30pm | | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | vs | Neepawa Tigers | | 0-7 | Yellowhead Center | V Boys | League |
Feb 16, 2024 7:00pm | | Virden Bears | vs | Major Pratt Trojans | | 6-8 | Russell | V Boys | League |
Feb 16, 2024 7:00pm | | Virden Bears | vs | Major Pratt Trojans | | 6-8 | Russell | V Boys | League |
Feb 14, 2024 7:30pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Neepawa Tigers | | 4-3 | Yellowhead Center | V Boys | League |
Feb 13, 2024 8:00pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Virden Bears | | 4-3 | Virden | V Boys | League |
Feb 13, 2024 8:20pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 3-4 | Killarney | V Boys | League |
Feb 11, 2024 6:30pm | | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 3-4 | Brandon - Flynn | V Boys | League |
Feb 11, 2024 5:30pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Major Pratt Trojans | | 4-6 | Russell | V Boys | League |
Feb 11, 2024 4:00pm | | Swan Valley Tigers | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 5-7 | Brandon - Flynn | V Boys | League |
Feb 11, 2024 4:00pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | | 9-2 | Sandy Bay | V Boys | League |
Feb 11, 2024 11:00am | | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | vs | Dauphin Clippers | | 2-11 | Dauphin CUP | V Boys | League |
Feb 10, 2024 3:30pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Dauphin Clippers | | 2-4 | Dauphin CUP | V Boys | League |
Feb 10, 2024 8:00pm | | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | vs | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | | 7-5 | Roblin | V Boys | League |
Feb 10, 2024 4:30pm | | Swan Valley Tigers | vs | Virden Bears | | 6-3 | Virden | V Boys | League |
Feb 9, 2024 8:00pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | | 6-3 | Birtle | V Boys | League |
Feb 9, 2024 7:30pm | | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | vs | Major Pratt Trojans | | 3-6 | Russell | V Boys | League |
Feb 9, 2024 7:30pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 1-3 | Glenboro | V Boys | League |
Feb 7, 2024 8:00pm | | Neepawa Tigers | vs | Major Pratt Trojans | | 6-5 | Russell | V Boys | League |
Feb 6, 2024 8:00pm | | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 3-9 | Hamiota | V Boys | League |
Feb 6, 2024 8:00pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Virden Bears | | 4-3 | Virden | V Boys | League |
Feb 6, 2024 7:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Swan Valley Tigers | | 3-4 | Swan River | V Boys | League |
Feb 6, 2024 1:30pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Neepawa Tigers | | 3-6 | Yellowhead Center | V Boys | League |
Feb 6, 2024 1:30pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Neepawa Tigers | | 3-6 | Neepawa | V Boys | League |
Feb 4, 2024 6:30pm | | Neepawa Tigers | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 10-4 | Brandon - Flynn | V Boys | League |
Feb 4, 2024 4:00pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 4-3 | Brandon - Flynn | V Boys | League |
Feb 4, 2024 3:00pm | | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 1-16 | Killarney | V Boys | League |
Feb 4, 2024 2:00pm | | Major Pratt Trojans | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 3-8 | Glenboro | V Boys | League |
Feb 3, 2024 8:00pm | | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | vs | Virden Bears | | 0-17 | Virden | V Boys | League |
Feb 3, 2024 7:30pm | | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 1-11 | Glenboro | V Boys | League |
Feb 3, 2024 3:00pm | | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | vs | Swan Valley Tigers | | 2-3 | Swan River | V Boys | League |
Feb 3, 2024 2:30pm | | Major Pratt Trojans | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 3-8 | Killarney | V Boys | League |
Feb 2, 2024 8:15pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 5-3 | Minnedosa | V Boys | League |
Feb 2, 2024 8:00pm | | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | vs | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | | 2-10 | Birtle | V Boys | League |
Feb 2, 2024 7:30pm | | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 0-15 | Wawanesa | V Boys | League |
Feb 2, 2024 7:30pm | | Major Pratt Trojans | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Hartney (Co-Op) | | 11-0 | Melita | V Boys | League |
Feb 2, 2024 7:30pm | | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | vs | Dauphin Clippers | | 5-6 | Dauphin CUP | V Boys | League |
Feb 1, 2024 2:30pm | | Major Pratt Trojans | vs | Neepawa Tigers | | 2-7 | Yellowhead Center | V Boys | League |
Feb 1, 2024 2:30pm | | Major Pratt Trojans | vs | Neepawa Tigers | | 2-7 | Neepawa | V Boys | League |
Jan 31, 2024 7:30pm | | Swan Valley Tigers | vs | Neepawa Tigers | | 2-8 | Yellowhead Center | V Boys | League |
Jan 31, 2024 7:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | | 7-3 | Grandview | V Boys | League |
Jan 28, 2024 5:30pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Swan Valley Tigers | | 6-5 | Swan River | V Boys | League |
Jan 28, 2024 2:00pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 3-1 | Glenboro | V Boys | League |
Jan 28, 2024 1:30pm | | Neepawa Tigers | vs | Dauphin Clippers | | 9-3 | Dauphin CUP | V Boys | League |
Jan 27, 2024 8:00pm | | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | vs | Virden Bears | | 2-1 | Virden | V Boys | League |
Jan 27, 2024 2:00pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | | 9-3 | Roblin | V Boys | League |
Jan 27, 2024 1:30pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Dauphin Clippers | | 8-3 | Dauphin | V Boys | League |
Jan 27, 2024 8:00pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 1-5 | Minnedosa | V Boys | League |
Jan 26, 2024 8:15pm | | Neepawa Tigers | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 2-3 | Minnedosa | V Boys | League |
Jan 26, 2024 8:00pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 3-8 | Hamiota | V Boys | League |
Jan 26, 2024 8:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | | 9-1 | Birtle | V Boys | League |
Jan 26, 2024 7:30pm | | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Hartney (Co-Op) | | 4-1 | Melita | V Boys | League |
Jan 23, 2024 8:00pm | | Major Pratt Trojans | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 5-6 | Hamiota | V Boys | League |
Jan 21, 2024 6:30pm | | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | vs | Neepawa Tigers | | 0-9 | Yellowhead | V Boys | League |
Jan 21, 2024 5:30pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Hartney (Co-Op) | vs | Swan Valley Tigers | | 2-9 | Swan River | V Boys | League |
Jan 21, 2024 5:00pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 2-4 | Rivers | V Boys | League |
Jan 21, 2024 4:00pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | | 8-2 | Souris | V Boys | League |
Jan 21, 2024 5:30pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 2-3 | Minnedosa | V Boys | League |
Jan 20, 2024 4:30pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Virden Bears | | 5-3 | Oak Lake | V Boys | League |
Jan 20, 2024 4:30pm | | Swan Valley Tigers | vs | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | | 3-5 | Souris | V Boys | League |
Jan 20, 2024 3:30pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Hartney (Co-Op) | vs | Dauphin Clippers | | 0-6 | Dauphin CUP | V Boys | League |
Jan 20, 2024 2:45pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 4-5 | Minnedosa | V Boys | League |
Jan 20, 2024 7:30pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | | 10-0 | Birtle | V Boys | League |
Jan 19, 2024 8:00pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 3-5 | Hamiota | V Boys | League |
Jan 19, 2024 8:00pm | | Major Pratt Trojans | vs | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | | 5-4 | Birtle | V Boys | League |
Jan 19, 2024 7:30pm | | Swan Valley Tigers | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 2-6 | Killarney | V Boys | League |
Jan 19, 2024 7:30pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Neepawa Tigers | | 3-6 | Yellowhead Center | V Boys | League |
Jan 19, 2024 7:00pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Hartney (Co-Op) | vs | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | | 0-6 | Roblin | V Boys | League |
Jan 19, 2024 7:00pm | | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 2-8 | Carberry | V Boys | League |
Jan 17, 2024 8:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Major Pratt Trojans | | 2-4 | Russell | V Boys | League |
Jan 17, 2024 7:30pm | | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | vs | Neepawa Tigers | | 2-14 | Yellowhead Center | V Boys | League |
Jan 14, 2024 12:30pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Major Pratt Trojans | | 5-7 | | V Boys | League |
Jan 14, 2024 5:00pm | | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Hartney (Co-Op) | | 6-4 | Reston | V Boys | League |
Jan 14, 2024 4:00pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | | 10-0 | Sandy Bay | V Boys | League |
Jan 14, 2024 2:00pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 3-2 | Wawanesa | V Boys | League |
Jan 14, 2024 2:00pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | | 3-4 | Roblin | V Boys | League |
Jan 13, 2024 7:30pm | | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 1-13 | Westoba | V Boys | League |
Jan 13, 2024 7:30pm | | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 6-7 | Killarney | V Boys | League |
Jan 13, 2024 7:00pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Swan Valley Tigers | | 6-1 | Swan River | V Boys | League |
Jan 13, 2024 4:00pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | | 6-1 | Roblin | V Boys | League |
Jan 12, 2024 8:00pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | | 5-6 | Birtle | V Boys | League |
Jan 12, 2024 7:30pm | | Virden Bears | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 2-5 | Rivers | V Boys | League |
Jan 12, 2024 7:30pm | | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | vs | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | | 1-12 | Boissevain | V Boys | League |
Jan 12, 2024 7:00pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Swan Valley Tigers | | 1-2 | Swan River | V Boys | League |
Jan 12, 2024 7:00pm | | Neepawa Tigers | vs | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | | 6-5 | Grandview | V Boys | League |
Jan 12, 2024 7:30pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Major Pratt Trojans | | 6-2 | Russell | V Boys | League |
Jan 10, 2024 7:30pm | | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 3-6 | Glenboro | V Boys | League |
Jan 9, 2024 8:00pm | | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | vs | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | | 10-7 | Birtle | V Boys | League |
Jan 7, 2024 6:30pm | | Major Pratt Trojans | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 6-2 | Flynn | V Boys | League |
Jan 7, 2024 4:00pm | | Virden Bears | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 3-8 | Flynn | V Boys | League |
Jan 7, 2024 4:00pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | | 14-0 | Sandy Bay | V Boys | League |
Jan 7, 2024 2:30pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 8-4 | Glenboro | V Boys | League |
Jan 7, 2024 1:00pm | | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | vs | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | | 2-5 | Boissevain | V Boys | League |
Jan 6, 2024 7:30pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | | 12-1 | Sandy Bay | V Boys | League |
Jan 6, 2024 4:30pm | | Virden Bears | vs | Dauphin Clippers | | 3-5 | CUP - Dauphin | V Boys | League |
Jan 6, 2024 4:30pm | | Major Pratt Trojans | vs | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | | 1-10 | Souris | V Boys | League |
Jan 5, 2024 7:30pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Hartney (Co-Op) | | 9-0 | Reston | V Boys | League |
Jan 5, 2024 7:30pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | | 4-1 | Boissevain | V Boys | League |
Jan 5, 2024 4:00pm | | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | vs | Dauphin Clippers | | 0-14 | CUP - Dauphin | V Boys | League |
Dec 23, 2023 7:30pm | | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | vs | Dauphin Clippers | | 2-8 | CUP - Dauphin | V Boys | League |
Dec 22, 2023 1:00pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | | 3-5 | Boissevain | V Boys | League |
Dec 22, 2023 1:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Neepawa Tigers | | 2-3 | Neepawa | V Boys | League |
Dec 22, 2023 12:00pm | | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 1-8 | Minnedosa | V Boys | League |
Dec 22, 2023 12:00pm | | Virden Bears | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Hartney (Co-Op) | | 6-1 | Melita | V Boys | League |
Dec 22, 2023 12:00pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 4-3 | Carberry | V Boys | League |
Dec 22, 2023 12:00pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Major Pratt Trojans | | 5-2 | Russell | V Boys | League |
Dec 21, 2023 1:00pm | | Swan Valley Tigers | vs | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | | 5-2 | Roblin | V Boys | League |
Dec 20, 2023 7:00pm | | Neepawa Tigers | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 3-5 | Flynn | V Boys | League |
Dec 19, 2023 8:00pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Hartney (Co-Op) | vs | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | | 1-7 | Boissevain | V Boys | League |
Dec 17, 2023 7:30pm | | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 3-4 | Hamiota | V Boys | League |
Dec 17, 2023 5:30pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Hartney (Co-Op) | | 8-3 | Hartney | V Boys | League |
Dec 17, 2023 5:30pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Major Pratt Trojans | | 8-1 | Russell | V Boys | League |
Dec 17, 2023 4:00pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 2-6 | Flynn | V Boys | League |
Dec 17, 2023 4:00pm | | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | vs | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | | 9-4 | Sandy Bay | V Boys | League |
Dec 17, 2023 2:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 4-3 | Glenboro | V Boys | League |
Dec 16, 2023 7:30pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | | 11-7 | Sandy Bay | V Boys | League |
Dec 16, 2023 7:00pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | | 8-2 | Roblin | V Boys | League |
Dec 16, 2023 5:30pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Virden Bears | | 1-3 | Virden | V Boys | League |
Dec 16, 2023 4:30pm | | Neepawa Tigers | vs | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | | 6-3 | Souris | V Boys | League |
Dec 16, 2023 3:00pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Swan Valley Tigers | | 4-1 | Swan River | V Boys | League |
Dec 15, 2023 8:15pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 6-1 | Minnedosa | V Boys | League |
Dec 15, 2023 8:00pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | | 12-3 | Birtle | V Boys | League |
Dec 15, 2023 7:30pm | | Virden Bears | vs | Neepawa Tigers | | 1-4 | Neepawa | V Boys | League |
Dec 15, 2023 7:30pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Hartney (Co-Op) | vs | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | | 6-7 | Gladstone | V Boys | League |
Dec 15, 2023 7:30pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Dauphin Clippers | | 0-3 | CUP - Dauphin | V Boys | League |
Dec 15, 2023 5:00pm | | Swan Valley Tigers | vs | Major Pratt Trojans | | 12-4 | Russell | V Boys | League |
Dec 13, 2023 8:15pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 4-1 | Killarney | V Boys | League |
Dec 13, 2023 7:00pm | | Major Pratt Trojans | vs | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | | 6-4 | Grandview | V Boys | League |
Dec 12, 2023 8:00pm | | Neepawa Tigers | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 4-1 | Hamiota | V Boys | League |
Dec 12, 2023 8:00pm | | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | vs | Virden Bears | | 2-5 | Virden | V Boys | League |
Dec 10, 2023 6:30pm | | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 2-8 | Flynn | V Boys | League |
Dec 10, 2023 5:30pm | | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | vs | Major Pratt Trojans | | 9-14 | Russell | V Boys | League |
Dec 10, 2023 5:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Hartney (Co-Op) | | 9-2 | Reston | V Boys | League |
Dec 10, 2023 4:00pm | | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 0-7 | Flynn | V Boys | League |
Dec 10, 2023 2:00pm | | Virden Bears | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 0-9 | Glenboro | V Boys | League |
Dec 10, 2023 1:00pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | | 3-1 | Boissevain | V Boys | League |
Dec 10, 2023 4:00pm | | Swan Valley Tigers | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 4-3 | Hamiota | V Boys | League |
Dec 9, 2023 3:00pm | | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | vs | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | | 7-1 | Grandview | V Boys | League |
Dec 9, 2023 1:45pm | | Swan Valley Tigers | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 3-5 | Minnedosa | V Boys | League |
Dec 6, 2023 8:00pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Hartney (Co-Op) | | 10-5 | Hartney | V Boys | League |
Dec 6, 2023 7:30pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Neepawa Tigers | | 1-5 | Neepawa | V Boys | League |
Dec 6, 2023 7:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | | 10-2 | Sandy Bay | V Boys | League |
Dec 5, 2023 8:00pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 6-3 | Rivers | V Boys | League |
Dec 3, 2023 2:00pm | | Virden Bears | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 1-9 | Wawanesa | V Boys | League |
Dec 1, 2023 8:15pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Hartney (Co-Op) | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 3-13 | Minnedosa | V Boys | League |
Dec 1, 2023 8:00pm | | Swan Valley Tigers | vs | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | | 5-4 | Birtle | V Boys | League |
Nov 26, 2023 6:30pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 11-3 | Flynn | V Boys | League |
Nov 26, 2023 6:30pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Hartney (Co-Op) | vs | Neepawa Tigers | | 1-13 | Neepawa | V Boys | League |
Nov 26, 2023 5:00pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 4-2 | Rivers | V Boys | League |
Nov 26, 2023 4:30pm | | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | vs | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | | 0-13 | Souris | V Boys | League |
Nov 26, 2023 4:00pm | | Major Pratt Trojans | vs | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | | 11-0 | Sandy Bay | V Boys | League |
Nov 26, 2023 4:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 4-7 | Flynn | V Boys | League |
Nov 25, 2023 7:30pm | | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 2-6 | Westoba | V Boys | League |
Nov 25, 2023 7:30pm | | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 1-9 | Flynn | V Boys | League |
Nov 25, 2023 7:00pm | | Virden Bears | vs | Swan Valley Tigers | | 2-4 | Swan River | V Boys | League |
Nov 24, 2023 8:15pm | | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 3-6 | Minnedosa | V Boys | League |
Nov 24, 2023 7:30pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Dauphin Clippers | | 2-3 | CUP - Dauphin | V Boys | League |
Nov 24, 2023 7:30pm | | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Hartney (Co-Op) | | 0-5 | Reston | V Boys | League |
Nov 24, 2023 7:00pm | | Neepawa Tigers | vs | Swan Valley Tigers | | 4-5 | Swan River | V Boys | League |
Nov 22, 2023 8:00pm | | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | vs | Major Pratt Trojans | | 8-4 | Russell | V Boys | League |
Nov 22, 2023 7:30pm | | Neepawa Tigers | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Hartney (Co-Op) | | 12-2 | Melita | V Boys | League |
Nov 22, 2023 7:00pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | | 12-4 | Sandy Bay | V Boys | League |
Nov 21, 2023 8:00pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | | 5-1 | Boissevain | V Boys | League |
Nov 21, 2023 6:30pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 3-1 | Rivers | V Boys | League |
Nov 19, 2023 2:00pm | | Swan Valley Tigers | vs | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | | 12-4 | Sandy Bay | V Boys | League |
Nov 19, 2023 2:00pm | | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 8-6 | Glenboro | V Boys | League |
Nov 19, 2023 2:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 3-5 | Minnedosa | V Boys | League |
Nov 18, 2023 6:00pm | | Virden Bears | vs | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | | 10-1 | Sandy Bay | V Boys | League |
Nov 17, 2023 8:00pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | | 7-4 | Birtle | V Boys | League |
Nov 17, 2023 7:30pm | | Neepawa Tigers | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 4-2 | Wawanesa | V Boys | League |
Nov 15, 2023 7:45pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Hartney (Co-Op) | | 5-0 | Reston | V Boys | League |
Nov 15, 2023 8:15pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 3-7 | Killarney | V Boys | League |
Nov 14, 2023 8:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Virden Bears | | 5-2 | Virden | V Boys | League |
Nov 12, 2023 6:30pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 3-4 | Flynn | V Boys | League |
Nov 12, 2023 6:30pm | | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | vs | Neepawa Tigers | | 1-4 | Neepawa | V Boys | League |
Nov 12, 2023 2:00pm | | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | vs | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | | 7-4 | Roblin | V Boys | League |
Nov 12, 2023 4:30pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Virden Bears | | 3-5 | Oak lake | V Boys | League |
Nov 12, 2023 4:00pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Hartney (Co-Op) | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 0-7 | Flynn | V Boys | League |
Nov 11, 2023 5:30pm | | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | vs | Major Pratt Trojans | | 4-5 | Roblin | V Boys | League |
Nov 10, 2023 8:15pm | | Major Pratt Trojans | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 3-5 | Minnedosa | V Boys | League |
Nov 10, 2023 8:00pm | | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | vs | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | | 5-6 | Birtle | V Boys | League |
Nov 10, 2023 7:30pm | | Swan Valley Tigers | vs | Dauphin Clippers | | 0-4 | CUP - Dauphin | V Boys | League |
Nov 10, 2023 7:30pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Neepawa Tigers | | 1-9 | Neepawa | V Boys | League |
Nov 8, 2023 7:30pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Hartney (Co-Op) | | 7-0 | Reston | V Boys | League |
Nov 7, 2023 8:00pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Virden Bears | | 5-4 | Virden | V Boys | League |
Nov 7, 2023 7:45pm | | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | vs | Swan Valley Tigers | | 1-13 | Swan River | V Boys | League |
Nov 5, 2023 6:30pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Hartney (Co-Op) | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 6-5 | Flynn | V Boys | League |
Nov 5, 2023 4:30pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | | 3-2 | Souris | V Boys | League |
Nov 4, 2023 7:30pm | | Virden Bears | vs | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | | 6-3 | Souris | V Boys | League |
Nov 4, 2023 8:00pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Hartney (Co-Op) | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 0-7 | Killarney | V Boys | League |
Nov 4, 2023 7:30pm | | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 1-12 | Flynn | V Boys | League |
Nov 4, 2023 7:30pm | | Dauphin Clippers | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 6-2 | Westoba | V Boys | League |
Nov 4, 2023 7:00pm | | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | vs | Swan Valley Tigers | | 5-4 | Swan River | V Boys | League |
Nov 3, 2023 8:15pm | | Virden Bears | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 1-7 | Minnedosa | V Boys | League |
Nov 3, 2023 8:00pm | | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 2-12 | Hamiota | V Boys | League |
Nov 3, 2023 8:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 2-1 | Killarney | V Boys | League |
Nov 3, 2023 7:00pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Swan Valley Tigers | | 2-3 | Swan River | V Boys | League |
Nov 1, 2023 7:30pm | | Neepawa Tigers | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 4-2 | Glenboro | V Boys | League |
Oct 29, 2023 6:30pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 4-3 | Brandon Flynn | V Boys | League |
Oct 29, 2023 5:30pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Hartney (Co-Op) | vs | Major Pratt Trojans | | 2-3 | Russell | V Boys | League |
Oct 29, 2023 4:00pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 2-8 | Brandon Flynn | V Boys | League |
Oct 29, 2023 2:00pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 3-2 | Wawanesa | V Boys | League |
Oct 28, 2023 7:30pm | | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 1-4 | Killarney | V Boys | League |
Oct 28, 2023 4:45pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Dauphin Clippers | | 2-5 | Credit Union Place | V Boys | League |
Oct 27, 2023 8:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 5-4 | | V Boys | League |
Oct 27, 2023 8:00pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Hartney (Co-Op) | vs | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | | 1-10 | Birtle | V Boys | League |
Oct 22, 2023 5:30pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Major Pratt Trojans | | 6-5 | Russell | V Boys | League |
Oct 22, 2023 4:00pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 3-7 | Brandon Flynn | V Boys | League |
Oct 22, 2023 4:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | | 2-3 | Souris | V Boys | League |
Oct 22, 2023 2:00pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | | 10-1 | Roblin | V Boys | League |
Oct 21, 2023 6:00pm | | Virden Bears | vs | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | | 15-1 | Roblin | V Boys | League |
Oct 20, 2023 8:00pm | | Virden Bears | vs | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | | 6-7 | Birtle | V Boys | League |
Oct 20, 2023 7:30pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 8-0 | Carberry | V Boys | League |
Oct 19, 2023 7:30pm | | Major Pratt Trojans | vs | Dauphin Clippers | | 2-5 | Dauphin | V Boys | League |
Oct 15, 2023 6:30pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 6-0 | Brandon Flynn | V Boys | League |
Oct 14, 2023 7:30pm | | Virden Bears | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 6-1 | Brandon - Westoba | V Boys | League |