Mar 13, 2024 7:00pm | | Neepawa Tigers | vs | Dauphin Clippers | | 5-2 | Dauphin | V Boys | Playoff |
Mar 11, 2024 8:30pm | | Dauphin Clippers | vs | Neepawa Tigers | | 1-2 | Neepawa | V Boys | Playoff |
Feb 29, 2024 8:20pm | | Dauphin Clippers | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 5-2 | Killarney | V Boys | Playoff |
Feb 27, 2024 7:30pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Dauphin Clippers | | 2-4 | Dauphin - CUP | V Boys | Playoff |
Feb 23, 2024 7:30pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Dauphin Clippers | | 2-3 | Dauphin CUP | V Boys | League |
Feb 11, 2024 11:00am | | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | vs | Dauphin Clippers | | 2-11 | Dauphin CUP | V Boys | League |
Feb 10, 2024 3:30pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Dauphin Clippers | | 2-4 | Dauphin CUP | V Boys | League |
Feb 6, 2024 7:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Swan Valley Tigers | | 3-4 | Swan River | V Boys | League |
Feb 2, 2024 7:30pm | | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | vs | Dauphin Clippers | | 5-6 | Dauphin CUP | V Boys | League |
Jan 31, 2024 7:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | | 7-3 | Grandview | V Boys | League |
Jan 28, 2024 1:30pm | | Neepawa Tigers | vs | Dauphin Clippers | | 9-3 | Dauphin CUP | V Boys | League |
Jan 27, 2024 1:30pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Dauphin Clippers | | 8-3 | Dauphin | V Boys | League |
Jan 26, 2024 8:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | | 9-1 | Birtle | V Boys | League |
Jan 20, 2024 3:30pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Hartney (Co-Op) | vs | Dauphin Clippers | | 0-6 | Dauphin CUP | V Boys | League |
Jan 17, 2024 8:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Major Pratt Trojans | | 2-4 | Russell | V Boys | League |
Jan 6, 2024 4:30pm | | Virden Bears | vs | Dauphin Clippers | | 3-5 | CUP - Dauphin | V Boys | League |
Jan 5, 2024 4:00pm | | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | vs | Dauphin Clippers | | 0-14 | CUP - Dauphin | V Boys | League |
Dec 23, 2023 7:30pm | | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | vs | Dauphin Clippers | | 2-8 | CUP - Dauphin | V Boys | League |
Dec 22, 2023 1:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Neepawa Tigers | | 2-3 | Neepawa | V Boys | League |
Dec 17, 2023 2:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 4-3 | Glenboro | V Boys | League |
Dec 15, 2023 7:30pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Dauphin Clippers | | 0-3 | CUP - Dauphin | V Boys | League |
Dec 10, 2023 5:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Hartney (Co-Op) | | 9-2 | Reston | V Boys | League |
Dec 6, 2023 7:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | | 10-2 | Sandy Bay | V Boys | League |
Nov 26, 2023 4:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 4-7 | Flynn | V Boys | League |
Nov 24, 2023 7:30pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Dauphin Clippers | | 2-3 | CUP - Dauphin | V Boys | League |
Nov 19, 2023 2:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 3-5 | Minnedosa | V Boys | League |
Nov 14, 2023 8:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Virden Bears | | 5-2 | Virden | V Boys | League |
Nov 10, 2023 7:30pm | | Swan Valley Tigers | vs | Dauphin Clippers | | 0-4 | CUP - Dauphin | V Boys | League |
Nov 4, 2023 7:30pm | | Dauphin Clippers | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 6-2 | Westoba | V Boys | League |
Nov 3, 2023 8:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 2-1 | Killarney | V Boys | League |
Oct 28, 2023 4:45pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Dauphin Clippers | | 2-5 | Credit Union Place | V Boys | League |
Oct 27, 2023 8:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 5-4 | | V Boys | League |
Oct 22, 2023 4:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | | 2-3 | Souris | V Boys | League |
Oct 19, 2023 7:30pm | | Major Pratt Trojans | vs | Dauphin Clippers | | 2-5 | Dauphin | V Boys | League |