Mar 12, 2024 8:15pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 3-2 | Hamiota | V Boys | Playoff |
Mar 9, 2024 7:30pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 2-3 | Brandon Flynn | V Boys | Playoff |
Mar 1, 2024 8:15pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 6-3 | Minnedosa | V Boys | Playoff |
Feb 28, 2024 8:30pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 0-4 | Hamiota | V Boys | Playoff |
Feb 22, 2024 8:15pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Hartney (Co-Op) | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 0-16 | Hamiota | V Boys | League |
Feb 21, 2024 7:30pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Neepawa Tigers | | 3-1 | Yellowhead Center | V Boys | League |
Feb 17, 2024 7:30pm | | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 2-4 | Hamiota | V Boys | League |
Feb 16, 2024 8:00pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | | 7-3 | Birtle | V Boys | League |
Feb 13, 2024 8:00pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Virden Bears | | 4-3 | Virden | V Boys | League |
Feb 6, 2024 8:00pm | | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 3-9 | Hamiota | V Boys | League |
Feb 4, 2024 4:00pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 4-3 | Brandon - Flynn | V Boys | League |
Feb 2, 2024 8:15pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 5-3 | Minnedosa | V Boys | League |
Jan 28, 2024 2:00pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 3-1 | Glenboro | V Boys | League |
Jan 26, 2024 8:00pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 3-8 | Hamiota | V Boys | League |
Jan 23, 2024 8:00pm | | Major Pratt Trojans | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 5-6 | Hamiota | V Boys | League |
Jan 21, 2024 5:00pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 2-4 | Rivers | V Boys | League |
Jan 19, 2024 8:00pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 3-5 | Hamiota | V Boys | League |
Jan 12, 2024 7:30pm | | Virden Bears | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 2-5 | Rivers | V Boys | League |
Jan 7, 2024 4:00pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | | 14-0 | Sandy Bay | V Boys | League |
Dec 22, 2023 12:00pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Major Pratt Trojans | | 5-2 | Russell | V Boys | League |
Dec 17, 2023 7:30pm | | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 3-4 | Hamiota | V Boys | League |
Dec 16, 2023 3:00pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Swan Valley Tigers | | 4-1 | Swan River | V Boys | League |
Dec 15, 2023 7:30pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Dauphin Clippers | | 0-3 | CUP - Dauphin | V Boys | League |
Dec 12, 2023 8:00pm | | Neepawa Tigers | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 4-1 | Hamiota | V Boys | League |
Dec 10, 2023 4:00pm | | Swan Valley Tigers | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 4-3 | Hamiota | V Boys | League |
Dec 5, 2023 8:00pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 6-3 | Rivers | V Boys | League |
Nov 26, 2023 5:00pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 4-2 | Rivers | V Boys | League |
Nov 21, 2023 6:30pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 3-1 | Rivers | V Boys | League |
Nov 8, 2023 7:30pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Hartney (Co-Op) | | 7-0 | Reston | V Boys | League |
Nov 5, 2023 4:30pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | | 3-2 | Souris | V Boys | League |
Nov 3, 2023 8:00pm | | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 2-12 | Hamiota | V Boys | League |
Oct 29, 2023 2:00pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 3-2 | Wawanesa | V Boys | League |
Oct 27, 2023 8:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 5-4 | | V Boys | League |
Oct 22, 2023 2:00pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | | 10-1 | Roblin | V Boys | League |