Westman High School Hockey League

Age Category
Varsity
Gender
Boys
Zone
N/A
Sport
Hockey
Convener
Corey Forbes, Doug Roach, Jason Alf, Jerry Crampain

Games

Date & TimeVisitingHomeResultVenueGenderType
Mar 24, 2020
7:30pm
Killarney/Wawanesa (Co-Op) RaidersvsDauphin ClippersDauphinV BoysPlayoff
Mar 19, 2020
7:00pm
Dauphin ClippersvsKillarney/Wawanesa (Co-Op) RaidersKillarneyV BoysPlayoff
Mar 18, 2020
7:30pm
Neepawa TigersvsMinnedosa/Erickson (Co-Op) ChancellorsMinnedosaV BoysPlayoff
Mar 17, 2020
7:30pm
Minnedosa/Erickson (Co-Op) ChancellorsvsNeepawa TigersNeepawaV BoysPlayoff
Mar 14, 2020
7:00pm
Neepawa TigersvsMinnedosa/Erickson (Co-Op) ChancellorsMinnedosaV BoysPlayoff
Mar 11, 2020
8:00pm
Minnedosa/Erickson (Co-Op) ChancellorsvsHartney School/Deloraine School/Waskada School (Co-Op) Colts7-4DeloraineV BoysPlayoff
Mar 10, 2020
7:30pm
Hartney School/Deloraine School/Waskada School (Co-Op) ColtsvsMinnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors4-7MinnedosaV BoysPlayoff
Mar 8, 2020
7:00pm
Dauphin ClippersvsSandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) Badgers2-1Sandy BayV BoysPlayoff
Mar 8, 2020
1:30pm
Major Pratt TrojansvsKillarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders4-5KillarneyV BoysPlayoff
Mar 7, 2020
2:00pm
Killarney/Wawanesa (Co-Op) RaidersvsMajor Pratt Trojans2-4RussellV BoysPlayoff
Mar 6, 2020
7:30pm
Minnedosa/Erickson (Co-Op) ChancellorsvsHartney School/Deloraine School/Waskada School (Co-Op) Colts2-5HartneyV BoysPlayoff
Mar 6, 2020
7:30pm
Neepawa TigersvsGlenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats2-1GlenboroV BoysPlayoff
Mar 5, 2020
8:00pm
Major Pratt TrojansvsKillarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders1-7WawanesaV BoysPlayoff
Mar 5, 2020
7:30pm
Sandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) BadgersvsDauphin Clippers1-4DauphinV BoysPlayoff
Mar 5, 2020
7:30pm
Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB WildcatsvsNeepawa Tigers2-3NeepawaV BoysPlayoff
Mar 4, 2020
8:00pm
Neepawa TigersvsGlenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats2-5CarberryV BoysPlayoff
Mar 3, 2020
6:30pm
Virden BearsvsSandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) Badgers2-7Sandy BayV BoysPlayoff
Mar 1, 2020
3:00pm
Hamiota/Strathclair (Co-Op) HuskiesvsMinnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors3-6MinnedosaV BoysPlayoff
Mar 1, 2020
7:30pm
Vincent Massey (Bdn) VikingsvsGlenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats2-7GlenboroV BoysPlayoff
Feb 29, 2020
7:30pm
Melita/Pierson/Reston/Elkhorn (Co-Op) REMP RenegadesvsNeepawa Tigers2-3NeepawaV BoysPlayoff
Feb 29, 2020
5:30pm
Dauphin ClippersvsBoissevain Broncos4-2BoissevainV BoysPlayoff
Feb 28, 2020
6:45pm
Sandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) BadgersvsVirden Bears4-6VirdenV BoysPlayoff
Feb 28, 2020
8:00pm
Killarney/Wawanesa (Co-Op) RaidersvsSwan Valley Tigers7-4Swan RiverV BoysPlayoff
Feb 28, 2020
7:30pm
Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) FalconsvsHartney School/Deloraine School/Waskada School (Co-Op) Colts5-6HartneyV BoysPlayoff
Feb 27, 2020
7:30pm
Boissevain BroncosvsDauphin Clippers1-5DauphinV BoysPlayoff
Feb 26, 2020
8:00pm
Rivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) RagevsMajor Pratt Trojans0-8RussellV BoysPlayoff
Feb 26, 2020
8:00pm
Minnedosa/Erickson (Co-Op) ChancellorsvsHamiota/Strathclair (Co-Op) Huskies2-1HamiotaV BoysPlayoff
Feb 26, 2020
7:00pm
Hartney School/Deloraine School/Waskada School (Co-Op) ColtsvsBirtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons8-6BirtleV BoysPlayoff
Feb 26, 2020
8:15pm
Swan Valley TigersvsKillarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders3-10KillarneyV BoysPlayoff
Feb 26, 2020
3:00pm
Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB WildcatsvsVincent Massey (Bdn) Vikings4-5sportsplexV BoysPlayoff
Feb 25, 2020
6:30pm
Virden BearsvsSandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) Badgers4-5Sandy BayV BoysPlayoff
Feb 25, 2020
8:00pm
Major Pratt TrojansvsRivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) Rage7-4RiversV BoysPlayoff
Feb 25, 2020
7:30pm
Neepawa TigersvsMelita/Pierson/Reston/Elkhorn (Co-Op) REMP Renegades6-5MelitaV BoysPlayoff
Feb 25, 2020
7:30pm
Vincent Massey (Bdn) VikingsvsGlenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats1-4GlenboroV BoysPlayoff
Feb 23, 2020
2:00pm
Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB WildcatsvsKillarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders2-10WawanesaV BoysPlayoff
Feb 23, 2020
8:00pm
Boissevain BroncosvsMajor Pratt Trojans0-4RussellV BoysPlayoff
Feb 23, 2020
8:45pm
Virden BearsvsDauphin Clippers0-6DauphinV BoysPlayoff
Feb 22, 2020
7:30pm
Melita/Pierson/Reston/Elkhorn (Co-Op) REMP RenegadesvsGlenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats3-6GlenboroV BoysPlayoff
Feb 22, 2020
8:00pm
Minnedosa/Erickson (Co-Op) ChancellorsvsKillarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders4-8KillarneyV BoysPlayoff
Feb 22, 2020
2:00pm
Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) FalconsvsMajor Pratt Trojans4-8RussellV BoysPlayoff
Feb 22, 2020
4:45pm
Neepawa TigersvsDauphin Clippers0-6DauphinV BoysPlayoff
Feb 22, 2020
7:30pm
Virden BearsvsSandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) Badgers6-5Sandy BayV BoysPlayoff
Feb 21, 2020
7:30pm
Minnedosa/Erickson (Co-Op) ChancellorsvsHartney School/Deloraine School/Waskada School (Co-Op) Colts4-2WaskadaV BoysPlayoff
Feb 21, 2020
8:00pm
McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) MountaineersvsBirtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons4-5BirtleV BoysPlayoff
Feb 21, 2020
8:00pm
Hamiota/Strathclair (Co-Op) HuskiesvsBoissevain Broncos1-7BoissevainV BoysPlayoff
Feb 20, 2020
8:15pm
Vincent Massey (Bdn) VikingsvsVirden Bears1-7VirdenV BoysPlayoff
Feb 20, 2020
7:30pm
Neepawa TigersvsCrocus Plains Plainsmen3-2WestobaV BoysPlayoff
Feb 20, 2020
8:00pm
Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) RaidersvsMinnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors3-9MinnedosaV BoysPlayoff
Feb 19, 2020
8:00pm
Souris SabresvsHartney School/Deloraine School/Waskada School (Co-Op) Colts0-5DeloraineV BoysPlayoff
Feb 19, 2020
7:45pm
Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB WildcatsvsSwan Valley Tigers5-6Swan RiverV BoysPlayoff
Feb 18, 2020
8:15pm
Melita/Pierson/Reston/Elkhorn (Co-Op) REMP RenegadesvsBoissevain Broncos0-7BoissevainV BoysPlayoff
Feb 17, 2020
5:00pm
Vincent Massey (Bdn) VikingsvsMcCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers5-4McCrearyV BoysPlayoff
Feb 17, 2020
1:00pm
Neepawa TigersvsCrocus Plains Plainsmen4-0sportsplexV BoysPlayoff
Feb 16, 2020
1:00pm
Rivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) RagevsBoissevain Broncos2-4BoissevainV BoysLeague
Feb 16, 2020
4:00pm
Major Pratt TrojansvsSandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) Badgers5-6Sandy BayV BoysLeague
Feb 16, 2020
6:00pm
Souris SabresvsMelita/Pierson/Reston/Elkhorn (Co-Op) REMP Renegades1-3PiersonV BoysLeague
Feb 15, 2020
3:00pm
Major Pratt TrojansvsMelita/Pierson/Reston/Elkhorn (Co-Op) REMP Renegades9-0RestonV BoysLeague
Feb 15, 2020
7:00pm
Boissevain BroncosvsSandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) Badgers7-3Sandy BayV BoysLeague
Feb 15, 2020
7:30pm
Swan Valley TigersvsKillarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders5-6KillarneyV BoysLeague
Feb 15, 2020
7:30pm
Neepawa TigersvsGlenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats3-4GlenboroV BoysLeague
Feb 15, 2020
3:00pm
Hamiota/Strathclair (Co-Op) HuskiesvsHartney School/Deloraine School/Waskada School (Co-Op) Colts2-1DeloraineV BoysLeague
Feb 14, 2020
7:30pm
Hartney School/Deloraine School/Waskada School (Co-Op) ColtsvsMelita/Pierson/Reston/Elkhorn (Co-Op) REMP Renegades2-4PiersonV BoysLeague
Feb 14, 2020
8:00pm
Virden BearsvsRivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) Rage4-9RiversV BoysLeague
Feb 14, 2020
8:00pm
Souris SabresvsBoissevain Broncos1-10BoissevainV BoysLeague
Feb 14, 2020
7:30pm
Swan Valley TigersvsGlenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats6-5GlenboroV BoysLeague
Feb 14, 2020
7:15pm
Minnedosa/Erickson (Co-Op) ChancellorsvsNeepawa Tigers2-3NeepawaV BoysLeague
Feb 14, 2020
8:00pm
Hamiota/Strathclair (Co-Op) HuskiesvsBirtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons6-1BirtleV BoysLeague
Feb 14, 2020
7:30pm
Vincent Massey (Bdn) VikingsvsKillarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders1-7KillarneyV BoysLeague
Feb 12, 2020
7:45pm
Minnedosa/Erickson (Co-Op) ChancellorsvsSwan Valley Tigers2-8Swan RiverV BoysLeague
Feb 12, 2020
8:00pm
Souris SabresvsMajor Pratt Trojans1-11RussellV BoysLeague
Feb 11, 2020
7:30pm
Boissevain BroncosvsMelita/Pierson/Reston/Elkhorn (Co-Op) REMP Renegades1-3RestonV BoysLeague
Feb 11, 2020
8:00pm
Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) FalconsvsRivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) Rage0-12RiversV BoysLeague
Feb 10, 2020
7:30pm
Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) FalconsvsGoose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders4-3RoblinV BoysLeague
Feb 10, 2020
7:00pm
Melita/Pierson/Reston/Elkhorn (Co-Op) REMP RenegadesvsHartney School/Deloraine School/Waskada School (Co-Op) Colts4-6WaskadaV BoysLeague
Feb 9, 2020
4:00pm
Rivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) RagevsMajor Pratt Trojans1-9RussellV BoysLeague
Feb 9, 2020
1:45pm
Killarney/Wawanesa (Co-Op) RaidersvsMinnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors12-6MinnedosaV BoysLeague
Feb 9, 2020
7:15pm
Vincent Massey (Bdn) VikingsvsNeepawa Tigers1-3NeepawaV BoysLeague
Feb 8, 2020
4:30pm
Hartney School/Deloraine School/Waskada School (Co-Op) ColtsvsSwan Valley Tigers4-9Swan RiverV BoysLeague
Feb 8, 2020
8:00pm
Rivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) RagevsBirtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons6-2BirtleV BoysLeague
Feb 8, 2020
7:30pm
Neepawa TigersvsKillarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders1-10KillarneyV BoysLeague
Feb 7, 2020
8:00pm
Hartney School/Deloraine School/Waskada School (Co-Op) ColtsvsGoose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders6-1RoblinV BoysLeague
Feb 7, 2020
7:30pm
Dauphin ClippersvsSwan Valley Tigers3-1DauphinV BoysLeague
Feb 7, 2020
7:00pm
Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB WildcatsvsSandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) Badgers1-9Sandy BayV BoysLeague
Feb 7, 2020
8:15pm
Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) FalconsvsMinnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors6-5MinnedosaV BoysLeague
Feb 7, 2020
8:30pm
Virden BearsvsHamiota/Strathclair (Co-Op) Huskies3-5HamiotaV BoysLeague
Feb 7, 2020
8:00pm
Vincent Massey (Bdn) VikingsvsBoissevain Broncos0-6BoissevainV BoysLeague
Feb 6, 2020
7:45pm
Boissevain BroncosvsMinnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors7-1MinnedosaV BoysLeague
Feb 5, 2020
8:00pm
Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) RaidersvsMajor Pratt Trojans0-9RussellV BoysLeague
Feb 5, 2020
8:00pm
Killarney/Wawanesa (Co-Op) RaidersvsHartney School/Deloraine School/Waskada School (Co-Op) Colts8-0DeloraineV BoysLeague
Feb 5, 2020
7:30pm
Sandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) BadgersvsNeepawa Tigers4-2NeepawaV BoysLeague
Feb 4, 2020
8:00pm
Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) FalconsvsHamiota/Strathclair (Co-Op) Huskies0-3HamiotaV BoysLeague
Feb 4, 2020
8:00pm
Vincent Massey (Bdn) VikingsvsVirden Bears4-3VirdenV BoysLeague
Feb 3, 2020
7:30pm
Hamiota/Strathclair (Co-Op) HuskiesvsMelita/Pierson/Reston/Elkhorn (Co-Op) REMP Renegades2-1ElkhornV BoysLeague
Feb 2, 2020
7:15pm
Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) RaidersvsNeepawa Tigers5-10NeepawaV BoysLeague
Feb 2, 2020
1:00pm
Major Pratt TrojansvsMcCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers20-1McCrearyV BoysLeague
Feb 1, 2020
7:30pm
Crocus Plains PlainsmenvsMelita/Pierson/Reston/Elkhorn (Co-Op) REMP Renegades7-9ElkhornV BoysLeague
Feb 1, 2020
4:30pm
Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB WildcatsvsMajor Pratt Trojans1-9RussellV BoysLeague
Feb 1, 2020
6:00pm
Boissevain BroncosvsBirtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons7-2BirtleV BoysLeague
Feb 1, 2020
4:30pm
Dauphin ClippersvsSouris Sabres8-1SourisV BoysLeague
Feb 1, 2020
8:00pm
Neepawa TigersvsHamiota/Strathclair (Co-Op) Huskies1-3HamiotaV BoysLeague
Feb 1, 2020
1:00pm
Vincent Massey (Bdn) VikingsvsMcCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers2-4McCrearyV BoysLeague
Jan 31, 2020
8:00pm
Crocus Plains PlainsmenvsHartney School/Deloraine School/Waskada School (Co-Op) Colts3-4DeloraineV BoysLeague
Jan 31, 2020
8:00pm
Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB WildcatsvsBirtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons7-3BirtleV BoysLeague
Jan 31, 2020
7:30pm
Killarney/Wawanesa (Co-Op) RaidersvsMajor Pratt Trojans6-3RussellV BoysLeague
Jan 31, 2020
8:30pm
Boissevain BroncosvsHamiota/Strathclair (Co-Op) Huskies7-4HamiotaV BoysLeague
Jan 30, 2020
8:00pm
Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) RaidersvsVirden Bears1-5VirdenV BoysLeague
Jan 26, 2020
4:30pm
Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) RaidersvsSouris Sabres6-1SourisV BoysLeague
Jan 26, 2020
2:30pm
Crocus Plains PlainsmenvsDauphin Clippers1-6DauphinV BoysLeague
Jan 26, 2020
2:00pm
Killarney/Wawanesa (Co-Op) RaidersvsSandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) Badgers7-4Sandy BayV BoysLeague
Jan 25, 2020
7:30pm
Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) RaidersvsGlenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats5-6CarberryV BoysLeague
Jan 25, 2020
7:30pm
Souris SabresvsMinnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors3-4MinnedosaV BoysLeague
Jan 25, 2020
1:00pm
Killarney/Wawanesa (Co-Op) RaidersvsMcCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers8-2McCrearyV BoysLeague
Jan 24, 2020
7:30pm
Melita/Pierson/Reston/Elkhorn (Co-Op) REMP RenegadesvsGlenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats6-1CarberryV BoysLeague
Jan 24, 2020
7:00pm
Rivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) RagevsMcCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers12-3McCrearyV BoysLeague
Jan 24, 2020
8:00pm
Virden BearsvsBoissevain Broncos6-5BoissevainV BoysLeague
Jan 24, 2020
7:30pm
Sandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) BadgersvsDauphin Clippers5-3DauphinV BoysLeague
Jan 24, 2020
8:15pm
Major Pratt TrojansvsMinnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors8-1MinnedosaV BoysLeague
Jan 24, 2020
7:15pm
Crocus Plains PlainsmenvsNeepawa Tigers3-2NeepawaV BoysLeague
Jan 22, 2020
7:30pm
Rivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) RagevsNeepawa Tigers5-4NeepawaV BoysLeague
Jan 19, 2020
5:00pm
Hamiota/Strathclair (Co-Op) HuskiesvsGoose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders2-6RoblinV BoysLeague
Jan 19, 2020
1:00pm
Swan Valley TigersvsBoissevain Broncos4-3BoissevainV BoysLeague
Jan 19, 2020
2:00pm
Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) FalconsvsVincent Massey (Bdn) Vikings3-2SportsplexV BoysLeague
Jan 18, 2020
3:00pm
Melita/Pierson/Reston/Elkhorn (Co-Op) REMP RenegadesvsGoose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders6-5GrandviewV BoysLeague
Jan 18, 2020
7:30pm
Hartney School/Deloraine School/Waskada School (Co-Op) ColtsvsGlenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats4-6CarberryV BoysLeague
Jan 18, 2020
6:30pm
Swan Valley TigersvsVirden Bears7-3VirdenV BoysLeague
Jan 18, 2020
8:00pm
Hamiota/Strathclair (Co-Op) HuskiesvsDauphin Clippers1-5DauphinV BoysLeague
Jan 17, 2020
7:30pm
Sandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) BadgersvsHartney School/Deloraine School/Waskada School (Co-Op) Colts9-4HartneyV BoysLeague
Jan 17, 2020
8:00pm
Dauphin ClippersvsRivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) Rage4-2RiversV BoysLeague
Jan 17, 2020
8:00pm
Boissevain BroncosvsMajor Pratt Trojans1-3RussellV BoysLeague
Jan 17, 2020
8:30pm
Vincent Massey (Bdn) VikingsvsHamiota/Strathclair (Co-Op) Huskies1-6HamiotaV BoysLeague
Jan 16, 2020
7:30pm
Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) RaidersvsDauphin Clippers1-10DauphinV BoysLeague
Jan 16, 2020
8:00pm
Neepawa TigersvsBirtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons2-4BirtleV BoysLeague
Jan 15, 2020
8:00pm
McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) MountaineersvsMajor Pratt Trojans1-9RussellV BoysLeague
Jan 14, 2020
8:00pm
Melita/Pierson/Reston/Elkhorn (Co-Op) REMP RenegadesvsRivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) Rage3-5RiversV BoysLeague
Jan 14, 2020
8:00pm
Minnedosa/Erickson (Co-Op) ChancellorsvsVirden Bears3-6VirdenV BoysLeague
Jan 13, 2020
7:00pm
Dauphin ClippersvsMcCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers9-1McCrearyV BoysLeague
Jan 12, 2020
5:00pm
Major Pratt TrojansvsHartney School/Deloraine School/Waskada School (Co-Op) Colts6-2HartneyV BoysLeague
Jan 12, 2020
2:30pm
Rivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) RagevsKillarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders3-6WawanesaV BoysLeague
Jan 12, 2020
1:00pm
Neepawa TigersvsMcCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers6-1McCrearyV BoysLeague
Jan 12, 2020
7:00pm
Minnedosa/Erickson (Co-Op) ChancellorsvsCrocus Plains Plainsmen3-2EnnsV BoysLeague
Jan 12, 2020
5:30pm
Sandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) BadgersvsVincent Massey (Bdn) Vikings4-0KinsmenV BoysLeague
Jan 11, 2020
5:00pm
Crocus Plains PlainsmenvsGoose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders5-3Gilbert PlainsV BoysLeague
Jan 11, 2020
8:15pm
Sandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) BadgersvsRivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) Rage3-4RiversV BoysLeague
Jan 11, 2020
4:15pm
Hamiota/Strathclair (Co-Op) HuskiesvsSwan Valley Tigers4-6Swan RiverV BoysLeague
Jan 11, 2020
8:00pm
McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) MountaineersvsBirtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons1-2BirtleV BoysLeague
Jan 10, 2020
7:30pm
Minnedosa/Erickson (Co-Op) ChancellorsvsHartney School/Deloraine School/Waskada School (Co-Op) Colts3-7HartneyV BoysLeague
Jan 10, 2020
8:00pm
Neepawa TigersvsBoissevain Broncos1-9BoissevainV BoysLeague
Jan 10, 2020
7:30pm
Crocus Plains PlainsmenvsSwan Valley Tigers4-6Swan RiverV BoysLeague
Jan 10, 2020
7:30pm
Sandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) BadgersvsGlenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats3-5GlenboroV BoysLeague
Jan 10, 2020
8:00pm
Major Pratt TrojansvsBirtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons9-2BirtleV BoysLeague
Jan 10, 2020
8:30pm
Souris SabresvsHamiota/Strathclair (Co-Op) Huskies0-7HamiotaV BoysLeague
Jan 7, 2020
8:00pm
Rivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) RagevsVirden Bears1-4VirdenV BoysLeague
Jan 5, 2020
1:00pm
Hartney School/Deloraine School/Waskada School (Co-Op) ColtsvsBoissevain Broncos0-6BoissevainV BoysLeague
Jan 5, 2020
1:00pm
McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) MountaineersvsSwan Valley Tigers4-5Swan RiverV BoysLeague
Jan 5, 2020
7:00pm
Major Pratt TrojansvsCrocus Plains Plainsmen7-0EnnsV BoysLeague
Jan 5, 2020
2:30pm
Souris SabresvsKillarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders1-7KillarneyV BoysLeague
Jan 5, 2020
5:30pm
Melita/Pierson/Reston/Elkhorn (Co-Op) REMP RenegadesvsVincent Massey (Bdn) Vikings10-2KinsmenV BoysLeague
Jan 4, 2020
4:30pm
Rivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) RagevsSouris Sabres10-0SourisV BoysLeague
Jan 4, 2020
3:45pm
Sandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) BadgersvsSwan Valley Tigers5-2Swan RiverV BoysLeague
Jan 3, 2020
8:00pm
Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB WildcatsvsBoissevain Broncos0-4BoissevainV BoysLeague
Jan 3, 2020
8:15pm
McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) MountaineersvsMinnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors2-3MinnedosaV BoysLeague
Dec 21, 2019
4:30pm
Melita/Pierson/Reston/Elkhorn (Co-Op) REMP RenegadesvsSouris Sabres5-2SourisV BoysLeague
Dec 21, 2019
4:00pm
McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) MountaineersvsDauphin Clippers2-8DauphinV BoysLeague
Dec 20, 2019
12:30pm
Souris SabresvsHartney School/Deloraine School/Waskada School (Co-Op) Colts4-3SourisV BoysLeague
Dec 20, 2019
11:30am
Minnedosa/Erickson (Co-Op) ChancellorsvsRivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) Rage2-6RiversV BoysLeague
Dec 20, 2019
1:00pm
Crocus Plains PlainsmenvsBoissevain Broncos0-10BoissevainV BoysLeague
Dec 20, 2019
12:00pm
Virden BearsvsMelita/Pierson/Reston/Elkhorn (Co-Op) REMP Renegades8-3MelitaV BoysLeague
Dec 20, 2019
1:00pm
Swan Valley TigersvsGoose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders5-1RoblinV BoysLeague
Dec 20, 2019
1:00pm
McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) MountaineersvsSandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) Badgers1-6Sandy BayV BoysLeague
Dec 20, 2019
12:30pm
Neepawa TigersvsDauphin Clippers3-5DauphinV BoysLeague
Dec 20, 2019
12:00pm
Vincent Massey (Bdn) VikingsvsBirtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons0-5BirtleV BoysLeague
Dec 20, 2019
12:30pm
Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB WildcatsvsKillarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders5-9WawanesaV BoysLeague
Dec 20, 2019
11:00am
Major Pratt TrojansvsHamiota/Strathclair (Co-Op) Huskies10-2HamiotaV BoysLeague
Dec 19, 2019
7:30pm
Vincent Massey (Bdn) VikingsvsCrocus Plains Plainsmen0-6WestobaV BoysLeague
Dec 17, 2019
8:00pm
Dauphin ClippersvsVirden Bears5-8VirdenV BoysLeague
Dec 17, 2019
8:00pm
Swan Valley TigersvsRivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) Rage3-5RiversV BoysLeague
Dec 15, 2019
1:00pm
Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) RaidersvsBoissevain Broncos1-3BoissevainV BoysLeague
Dec 15, 2019
2:30pm
Melita/Pierson/Reston/Elkhorn (Co-Op) REMP RenegadesvsKillarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders3-8KillarneyV BoysLeague
Dec 15, 2019
7:15pm
Virden BearsvsNeepawa Tigers6-4NeepawaV BoysLeague
Dec 15, 2019
7:00pm
McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) MountaineersvsCrocus Plains Plainsmen6-2EnnsV BoysLeague
Dec 15, 2019
4:00pm
Souris SabresvsBirtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons3-7BirtleV BoysLeague
Dec 15, 2019
5:30pm
Dauphin ClippersvsVincent Massey (Bdn) Vikings4-2KinsmenV BoysLeague
Dec 14, 2019
7:30pm
Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) RaidersvsKillarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders3-10KillarneyV BoysLeague
Dec 14, 2019
7:30pm
McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) MountaineersvsHartney School/Deloraine School/Waskada School (Co-Op) Colts4-6DeloraineV BoysLeague
Dec 14, 2019
7:30pm
Minnedosa/Erickson (Co-Op) ChancellorsvsGlenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats1-3GlenboroV BoysLeague
Dec 14, 2019
4:30pm
Vincent Massey (Bdn) VikingsvsMajor Pratt Trojans0-5RussellV BoysLeague
Dec 13, 2019
6:30pm
Crocus Plains PlainsmenvsVirden Bears3-9VirdenV BoysLeague
Dec 13, 2019
7:30pm
Minnedosa/Erickson (Co-Op) ChancellorsvsDauphin Clippers2-5DauphinV BoysLeague
Dec 13, 2019
7:00pm
Souris SabresvsMcCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers2-6McCrearyV BoysLeague
Dec 12, 2019
8:00pm
Virden BearsvsBirtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons8-2BirtleV BoysLeague
Dec 11, 2019
7:30pm
Major Pratt TrojansvsGoose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders6-2RoblinV BoysLeague
Dec 11, 2019
7:30pm
Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB WildcatsvsNeepawa Tigers7-2NeepawaV BoysLeague
Dec 10, 2019
7:30pm
Killarney/Wawanesa (Co-Op) RaidersvsMelita/Pierson/Reston/Elkhorn (Co-Op) REMP Renegades8-6PiersonV BoysLeague
Dec 10, 2019
8:00pm
Hartney School/Deloraine School/Waskada School (Co-Op) ColtsvsRivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) Rage4-8RiversV BoysLeague
Dec 10, 2019
8:00pm
Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) FalconsvsVirden Bears2-11VirdenV BoysLeague
Dec 9, 2019
7:00pm
McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) MountaineersvsGoose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders6-5GrandviewV BoysLeague
Dec 8, 2019
1:00pm
Boissevain BroncosvsMcCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers6-2McCrearyV BoysLeague
Dec 8, 2019
4:30pm
Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB WildcatsvsSouris Sabres7-3SourisV BoysLeague
Dec 7, 2019
8:00pm
Hartney School/Deloraine School/Waskada School (Co-Op) ColtsvsSouris Sabres5-0SourisV BoysLeague
Dec 7, 2019
7:00pm
Hamiota/Strathclair (Co-Op) HuskiesvsSandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) Badgers2-4Sandy BayV BoysLeague
Dec 6, 2019
7:30pm
Souris SabresvsSandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) Badgers1-6Sandy BayV BoysLeague
Dec 6, 2019
8:30pm
Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB WildcatsvsHamiota/Strathclair (Co-Op) Huskies5-4HamiotaV BoysLeague
Dec 5, 2019
7:45pm
Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB WildcatsvsMinnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors4-5MinnedosaV BoysLeague
Dec 4, 2019
8:00pm
Boissevain BroncosvsHartney School/Deloraine School/Waskada School (Co-Op) Colts7-1DeloraineV BoysLeague
Dec 4, 2019
8:00pm
Dauphin ClippersvsMajor Pratt Trojans4-5RussellV BoysLeague
Dec 3, 2019
8:00pm
Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) RaidersvsRivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) Rage1-11RiversV BoysLeague
Dec 3, 2019
8:00pm
Killarney/Wawanesa (Co-Op) RaidersvsBoissevain Broncos1-2BoissevainV BoysLeague
Dec 1, 2019
4:30pm
Virden BearsvsSouris Sabres6-3SourisV BoysLeague
Dec 1, 2019
1:00pm
Melita/Pierson/Reston/Elkhorn (Co-Op) REMP RenegadesvsSwan Valley Tigers2-8Swan RiverV BoysLeague
Dec 1, 2019
3:30pm
Minnedosa/Erickson (Co-Op) ChancellorsvsSandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) Badgers1-2GladstoneV BoysLeague
Dec 1, 2019
7:00pm
Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB WildcatsvsCrocus Plains Plainsmen5-0EnnsV BoysLeague
Dec 1, 2019
4:00pm
Killarney/Wawanesa (Co-Op) RaidersvsBirtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons6-3BirtleV BoysLeague
Dec 1, 2019
5:30pm
Hartney School/Deloraine School/Waskada School (Co-Op) ColtsvsVincent Massey (Bdn) Vikings6-3KinsmenV BoysLeague
Nov 30, 2019
7:30pm
Melita/Pierson/Reston/Elkhorn (Co-Op) REMP RenegadesvsDauphin Clippers1-7DauphinV BoysLeague
Nov 29, 2019
8:15pm
Sandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) BadgersvsMinnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors4-1MinnedosaV BoysLeague
Nov 29, 2019
7:30pm
Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) FalconsvsHartney School/Deloraine School/Waskada School (Co-Op) Colts5-4HartneyV BoysLeague
Nov 28, 2019
7:30pm
Sandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) BadgersvsCrocus Plains Plainsmen5-0WestobaV BoysLeague
Nov 27, 2019
7:00pm
Dauphin ClippersvsGoose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders8-2Gilbert PlainsV BoysLeague
Nov 26, 2019
8:00pm
Hamiota/Strathclair (Co-Op) HuskiesvsVirden Bears5-13VirdenV BoysLeague
Nov 25, 2019
7:00pm
Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) RaidersvsMcCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers2-6McCrearyV BoysLeague
Nov 24, 2019
5:30pm
Virden BearsvsVincent Massey (Bdn) Vikings7-3KinsmenV BoysLeague
Nov 24, 2019
2:30pm
Swan Valley TigersvsDauphin Clippers3-8DauphinV BoysLeague
Nov 24, 2019
7:00pm
Neepawa TigersvsCrocus Plains Plainsmen2-4EnnsV BoysLeague
Nov 24, 2019
4:00pm
McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) MountaineersvsHamiota/Strathclair (Co-Op) Huskies8-5HamiotaV BoysLeague
Nov 23, 2019
2:15pm
Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) RaidersvsVincent Massey (Bdn) Vikings2-3sportsplexV BoysLeague
Nov 23, 2019
8:30pm
Crocus Plains PlainsmenvsRivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) Rage2-4RiversV BoysLeague
Nov 23, 2019
6:30pm
Sandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) BadgersvsVirden Bears3-2VirdenV BoysLeague
Nov 23, 2019
7:00pm
Swan Valley TigersvsNeepawa Tigers7-2NeepawaV BoysLeague
Nov 23, 2019
7:30pm
Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) FalconsvsMelita/Pierson/Reston/Elkhorn (Co-Op) REMP Renegades2-6RestonV BoysLeague
Nov 22, 2019
7:30pm
Sandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) BadgersvsMelita/Pierson/Reston/Elkhorn (Co-Op) REMP Renegades3-2ElkhornV BoysLeague
Nov 22, 2019
8:00pm
Vincent Massey (Bdn) VikingsvsRivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) Rage0-12RiversV BoysLeague
Nov 21, 2019
7:30pm
Souris SabresvsCrocus Plains Plainsmen3-4WestobaV BoysLeague
Nov 21, 2019
7:45pm
Hamiota/Strathclair (Co-Op) HuskiesvsMinnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors5-4MinnedosaV BoysLeague
Nov 20, 2019
8:00pm
Neepawa TigersvsMajor Pratt Trojans2-4RussellV BoysLeague
Nov 17, 2019
3:00pm
McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) MountaineersvsMelita/Pierson/Reston/Elkhorn (Co-Op) REMP Renegades3-5MelitaV BoysLeague
Nov 17, 2019
3:15pm
Minnedosa/Erickson (Co-Op) ChancellorsvsGoose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders1-2GrandviewV BoysLeague
Nov 17, 2019
5:30pm
Swan Valley TigersvsVincent Massey (Bdn) Vikings6-2KinsmenV BoysLeague
Nov 17, 2019
2:30pm
Major Pratt TrojansvsDauphin Clippers2-7DauphinV BoysLeague
Nov 17, 2019
4:00pm
Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) FalconsvsSandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) Badgers3-8Sandy BayV BoysLeague
Nov 17, 2019
4:30pm
Neepawa TigersvsSouris Sabres3-4SourisV BoysLeague
Nov 16, 2019
7:30pm
Virden BearsvsGlenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats6-5CarberryV BoysLeague
Nov 16, 2019
4:30pm
Swan Valley TigersvsSouris Sabres8-1SourisV BoysLeague
Nov 15, 2019
7:15pm
Hartney School/Deloraine School/Waskada School (Co-Op) ColtsvsNeepawa Tigers5-3NeepawaV BoysLeague
Nov 15, 2019
8:00pm
Melita/Pierson/Reston/Elkhorn (Co-Op) REMP RenegadesvsBoissevain Broncos0-6BoissevainV BoysLeague
Nov 15, 2019
8:00pm
Virden BearsvsKillarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders7-9WawanesaV BoysLeague
Nov 15, 2019
7:00pm
Crocus Plains PlainsmenvsSandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) Badgers0-5Sandy BayV BoysLeague
Nov 14, 2019
7:45pm
Neepawa TigersvsMinnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors6-4MinnedosaV BoysLeague
Nov 14, 2019
7:30pm
Hamiota/Strathclair (Co-Op) HuskiesvsCrocus Plains Plainsmen1-3WestobaV BoysLeague
Nov 13, 2019
8:00pm
Boissevain BroncosvsKillarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders2-4KillarneyV BoysLeague
Nov 12, 2019
8:00pm
Rivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) RagevsHamiota/Strathclair (Co-Op) Huskies4-2HamiotaV BoysLeague
Nov 10, 2019
5:30pm
Hamiota/Strathclair (Co-Op) HuskiesvsVincent Massey (Bdn) Vikings1-4KinsmenV BoysLeague
Nov 10, 2019
7:15pm
Melita/Pierson/Reston/Elkhorn (Co-Op) REMP RenegadesvsNeepawa Tigers6-2NeepawaV BoysLeague
Nov 10, 2019
5:00pm
Sandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) BadgersvsGoose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders4-2RoblinV BoysLeague
Nov 10, 2019
4:00pm
Swan Valley TigersvsMajor Pratt Trojans3-9RussellV BoysLeague
Nov 10, 2019
2:30pm
Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) FalconsvsDauphin Clippers2-9DauphinV BoysLeague
Nov 10, 2019
4:30pm
Killarney/Wawanesa (Co-Op) RaidersvsSouris Sabres8-0SourisV BoysLeague
Nov 9, 2019
5:00pm
Minnedosa/Erickson (Co-Op) ChancellorsvsMelita/Pierson/Reston/Elkhorn (Co-Op) REMP Renegades6-5MelitaV BoysLeague
Nov 9, 2019
4:30pm
Vincent Massey (Bdn) VikingsvsSouris Sabres5-1SourisV BoysLeague
Nov 8, 2019
6:30pm
Hartney School/Deloraine School/Waskada School (Co-Op) ColtsvsVirden Bears4-7VirdenV BoysLeague
Nov 8, 2019
7:30pm
Dauphin ClippersvsGlenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats6-1CarberryV BoysLeague
Nov 8, 2019
8:15pm
Crocus Plains PlainsmenvsMinnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors1-5MinnedosaV BoysLeague
Nov 8, 2019
8:30pm
Killarney/Wawanesa (Co-Op) RaidersvsHamiota/Strathclair (Co-Op) Huskies7-4HamiotaV BoysLeague
Nov 7, 2019
7:30pm
Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) FalconsvsCrocus Plains Plainsmen4-3WestobaV BoysLeague
Nov 6, 2019
8:00pm
Virden BearsvsMajor Pratt Trojans6-5RussellV BoysLeague
Nov 6, 2019
9:45pm
Swan Valley TigersvsMcCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers10-2McCrearyV BoysLeague
Nov 6, 2019
8:30pm
Dauphin ClippersvsKillarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders2-3KillarneyV BoysLeague
Nov 4, 2019
7:30pm
Neepawa TigersvsSandy Bay/Ebb & Flow/William Morton (Co-Op) Badgers1-4Sandy BayV BoysLeague
Nov 3, 2019
4:30pm
Boissevain BroncosvsSouris Sabres5-0SourisV BoysLeague
Nov 3, 2019
1:00pm
Virden BearsvsMcCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers8-5McCrearyV BoysLeague
Nov 3, 2019
1:00pm
Major Pratt TrojansvsSwan Valley Tigers8-3Swan RiverV BoysLeague
Nov 3, 2019
7:00pm
Killarney/Wawanesa (Co-Op) RaidersvsCrocus Plains Plainsmen9-2EnnsV BoysLeague
Nov 2, 2019
7:30pm
Vincent Massey (Bdn) VikingsvsGlenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats1-4GlenboroV BoysLeague
Nov 1, 2019
7:30pm
Hartney School/Deloraine School/Waskada School (Co-Op) ColtsvsDauphin Clippers2-4DauphinV BoysLeague
Nov 1, 2019
7:00pm
Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB WildcatsvsMcCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers5-2McCrearyV BoysLeague
Oct 31, 2019
7:00pm
Rivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) RagevsVincent Massey (Bdn) Vikings8-0WestobaV BoysLeague
Oct 29, 2019
8:00pm
Hamiota/Strathclair (Co-Op) HuskiesvsRivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) Rage1-4RiversV BoysLeague
Oct 27, 2019
2:30pm
Hartney School/Deloraine School/Waskada School (Co-Op) ColtsvsKillarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders0-13KillarneyV BoysLeague
Oct 27, 2019
1:00pm
Dauphin ClippersvsBoissevain Broncos4-2BoissevainV BoysLeague
Oct 27, 2019
1:00pm
Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) FalconsvsSwan Valley Tigers1-14Swan RiverV BoysLeague
Oct 26, 2019
7:30pm
Rivers/Elton/Sioux Valley/Birdtail Sioux (Co-Op) RagevsGlenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats8-2CarberryV BoysLeague
Oct 26, 2019
2:30pm
Minnedosa/Erickson (Co-Op) ChancellorsvsVincent Massey (Bdn) Vikings2-5sportsplexV BoysLeague
Oct 25, 2019
7:30pm
Crocus Plains PlainsmenvsGlenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats1-2GlenboroV BoysLeague
Oct 25, 2019
7:30pm
Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) RaidersvsSwan Valley Tigers3-7Swan RiverV BoysLeague