Feb 29, 2024 8:20pm | | Dauphin Clippers | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 5-2 | Killarney | V Boys | Playoff |
Feb 27, 2024 7:30pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Dauphin Clippers | | 2-4 | Dauphin - CUP | V Boys | Playoff |
Feb 19, 2024 7:30pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Hartney (Co-Op) | | 4-2 | Reston | V Boys | League |
Feb 18, 2024 4:00pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 3-5 | Brandon - Flynn | V Boys | League |
Feb 14, 2024 7:30pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Neepawa Tigers | | 4-3 | Yellowhead Center | V Boys | League |
Feb 13, 2024 8:20pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 3-4 | Killarney | V Boys | League |
Feb 4, 2024 3:00pm | | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 1-16 | Killarney | V Boys | League |
Feb 3, 2024 2:30pm | | Major Pratt Trojans | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 3-8 | Killarney | V Boys | League |
Feb 2, 2024 7:30pm | | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 0-15 | Wawanesa | V Boys | League |
Jan 28, 2024 5:30pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Swan Valley Tigers | | 6-5 | Swan River | V Boys | League |
Jan 27, 2024 1:30pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Dauphin Clippers | | 8-3 | Dauphin | V Boys | League |
Jan 21, 2024 5:30pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 2-3 | Minnedosa | V Boys | League |
Jan 19, 2024 7:30pm | | Swan Valley Tigers | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 2-6 | Killarney | V Boys | League |
Jan 14, 2024 2:00pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 3-2 | Wawanesa | V Boys | League |
Jan 13, 2024 7:30pm | | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 6-7 | Killarney | V Boys | League |
Jan 6, 2024 7:30pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | | 12-1 | Sandy Bay | V Boys | League |
Dec 22, 2023 12:00pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 4-3 | Carberry | V Boys | League |
Dec 17, 2023 5:30pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Major Pratt Trojans | | 8-1 | Russell | V Boys | League |
Dec 16, 2023 7:00pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | | 8-2 | Roblin | V Boys | League |
Dec 15, 2023 8:00pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | | 12-3 | Birtle | V Boys | League |
Dec 13, 2023 8:15pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 4-1 | Killarney | V Boys | League |
Dec 5, 2023 8:00pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 6-3 | Rivers | V Boys | League |
Dec 3, 2023 2:00pm | | Virden Bears | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 1-9 | Wawanesa | V Boys | League |
Nov 26, 2023 6:30pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 11-3 | Flynn | V Boys | League |
Nov 21, 2023 8:00pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | | 5-1 | Boissevain | V Boys | League |
Nov 17, 2023 7:30pm | | Neepawa Tigers | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 4-2 | Wawanesa | V Boys | League |
Nov 15, 2023 8:15pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 3-7 | Killarney | V Boys | League |
Nov 12, 2023 4:30pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Virden Bears | | 3-5 | Oak lake | V Boys | League |
Nov 4, 2023 8:00pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Hartney (Co-Op) | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 0-7 | Killarney | V Boys | League |
Nov 3, 2023 8:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 2-1 | Killarney | V Boys | League |
Oct 29, 2023 2:00pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 3-2 | Wawanesa | V Boys | League |
Oct 28, 2023 7:30pm | | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 1-4 | Killarney | V Boys | League |