Feb 29, 2024 7:30pm | | Major Pratt Trojans | vs | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | | 10-6 | Roblin | V Boys | Playoff |
Feb 28, 2024 8:00pm | | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | vs | Major Pratt Trojans | | 6-7 | Russell | V Boys | Playoff |
Feb 25, 2024 2:00pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | | 8-9 | Roblin | V Boys | League |
Feb 19, 2024 3:00pm | | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 5-9 | Minnedosa | V Boys | League |
Feb 17, 2024 4:30pm | | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | vs | Virden Bears | | 1-11 | Virden | V Boys | League |
Feb 11, 2024 11:00am | | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | vs | Dauphin Clippers | | 2-11 | Dauphin CUP | V Boys | League |
Feb 10, 2024 8:00pm | | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | vs | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | | 7-5 | Roblin | V Boys | League |
Feb 9, 2024 7:30pm | | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | vs | Major Pratt Trojans | | 3-6 | Russell | V Boys | League |
Feb 6, 2024 8:00pm | | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 3-9 | Hamiota | V Boys | League |
Feb 3, 2024 7:30pm | | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 1-11 | Glenboro | V Boys | League |
Feb 2, 2024 7:30pm | | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 0-15 | Wawanesa | V Boys | League |
Jan 31, 2024 7:00pm | | Dauphin Clippers | vs | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | | 7-3 | Grandview | V Boys | League |
Jan 27, 2024 2:00pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | | 9-3 | Roblin | V Boys | League |
Jan 21, 2024 6:30pm | | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | vs | Neepawa Tigers | | 0-9 | Yellowhead | V Boys | League |
Jan 19, 2024 7:00pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Hartney (Co-Op) | vs | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | | 0-6 | Roblin | V Boys | League |
Jan 14, 2024 2:00pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | | 3-4 | Roblin | V Boys | League |
Jan 13, 2024 4:00pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | | 6-1 | Roblin | V Boys | League |
Jan 12, 2024 7:00pm | | Neepawa Tigers | vs | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | | 6-5 | Grandview | V Boys | League |
Jan 9, 2024 8:00pm | | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | vs | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | | 10-7 | Birtle | V Boys | League |
Dec 21, 2023 1:00pm | | Swan Valley Tigers | vs | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | | 5-2 | Roblin | V Boys | League |
Dec 17, 2023 4:00pm | | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | vs | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | | 9-4 | Sandy Bay | V Boys | League |
Dec 16, 2023 7:00pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | | 8-2 | Roblin | V Boys | League |
Dec 13, 2023 7:00pm | | Major Pratt Trojans | vs | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | | 6-4 | Grandview | V Boys | League |
Dec 10, 2023 4:00pm | | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 0-7 | Flynn | V Boys | League |
Dec 9, 2023 3:00pm | | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | vs | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | | 7-1 | Grandview | V Boys | League |
Nov 26, 2023 4:30pm | | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | vs | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | | 0-13 | Souris | V Boys | League |
Nov 25, 2023 7:30pm | | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 2-6 | Westoba | V Boys | League |
Nov 24, 2023 7:30pm | | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Hartney (Co-Op) | | 0-5 | Reston | V Boys | League |
Nov 12, 2023 2:00pm | | Boissevain/Souris/Deloraine/Waskada (Co-Op) | vs | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | | 7-4 | Roblin | V Boys | League |
Nov 7, 2023 7:45pm | | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | vs | Swan Valley Tigers | | 1-13 | Swan River | V Boys | League |
Oct 22, 2023 2:00pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | | 10-1 | Roblin | V Boys | League |
Oct 21, 2023 6:00pm | | Virden Bears | vs | Goose Lake/Grandview/Gilbert Plains/Ethelbert (Co-Op) | | 15-1 | Roblin | V Boys | League |